Marcin Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

Skandal w "M jak miłość": Paweł pocałuje Kingę! Tak zacznie się konflikt między braćmi?

Marcin Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

W 1483 odcinku „M jak miłość” nie zabraknie skandali! Na ślub Magdy i Andrzeja wtargnie Kamil, który nie został zaproszony, a Paweł wyzna swoje uczucia Kindze. Widzowie mogą się przygotować na ogromne emocje, które zobaczą już 7 stycznia. Brat Piotrka dotychczas źle lokował swoje uczucia i pod wpływem alkoholu wyzna Kindze, że jego brat miał wielkie szczęście, poznając ją. Mężczyzna posunie się nawet o krok dalej i będzie próbował pocałować swoją bratową! Jak to się skończy?

Paweł jest zauroczony Kingą?

Związek na odległość Kingi i Piotrka coraz bardziej ciąży obojgu. Zduńska musi sama zajmować się domem i dziećmi, kiedy jej mąż jest w delegacji, a on martwi się, że straci kontakt z dziećmi i nie będzie w stanie go nadrobić. Okazuje się, że obawy obojga są uzasadnione, a Piotrek szybko przekona się, że nie tylko dziećmi powinien się martwić!

W trakcie wesela Magdy i Andrzeja, które zostało zorganizowane w ogrodzie na Deszczowej, Paweł za dużo wypije i zacznie się zwierzać Kindze ze swoich kłopotów sercowych. W końcu wyzna żonie swojego brata, że ona jest idealną partnerką i będzie chciał ją pocałować!

Zszokowana Kinga powie Piotrowi o zachowaniu jego brata? A może zdecyduje się zachować to w tajemnicy, aby nie zaczynać konfliktu między braćmi!

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

Czy związek Kingi i Piotrka przejdzie przez kolejny kryzys przez Pawła?

Kinga i Piotrek M jak miłość
Instagram

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37