Party.pl

fiszka orange Advertisement

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

W "M jak miłość" Piotrek zazdrosny o Pawła! Szykuje się poważna rozmowa z Kingą!

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

Czeka nas ostra kłótnia między Piotrkiem (Marcin Mroczek) a Pawłem (Rafał Mroczek)? Co poróżni braci Zduńskich z "M jak miłość"?

W ostatnich odcinkach serialu, który już od ponad 19 lat jest jednym z największych hitów Telewizyjnej Dwójki, najwięcej emocji przynosiły widzom m.in. wątki Olka (Maurycy Popiel), Izy (Adriana Kalska), Marcina (Mikołaj Roznerski), Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Ale już wkrótce sporo wrażeń z pewnością przyniesie nam również wątek Piotrka i Pawła Zduńskich!

Dlaczego Piotrek będzie zazdrosny o Pawła?

Według doniesień portalu superseriale.se.pl już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia, TVP2 wyemituje 1476. odcinek "M jak miłość", w którym Piotrek zrozumie, że jego brat powoli zajmuje jego miejscu w domu! Piotrek od jakiegoś czasu skupia się na swojej karierze, przez co Kinga coraz częściej musi liczyć na pomoc brata swojego męża. Teraz jednak Piotrek zrozumie, że przez pracę oddala się od swoich bliskich, a rolę ojca i męża w domu przejmuje jego brat!

W 1476. odcinku serialu Piotrek zauważy, że kiedy w bistro zepsuje się klimatyzacja jego żona... zadzwoni do Pawła, żeby jej pomógł. Piotrek będzie zaskoczony całą sytuacją i sam zabierze się za naprawę kłócąc się przy tym z bratem o to, jak rozwiązać problem z klimatyzacją. Później Piotrek dozna szoku, kiedy zrozumie, że jego dzieci są bardziej zżyte właśnie z Pawłem!

- Wujek, a pamiętasz, że obiecałeś nam wycieczkę rowerową? - zaczną dzieci
- No pewnie, że pamiętam! Kiedy? Może jutro? - odpowie Paweł.
- A może pojedziemy jutro do zoo, co wy na to?- wtrąci wyraźnie zaskoczony Piotrek.
- Nie, wolimy na rowery z wujkiem- odpowiedzą dzieci. 

Atmosfera zrobi się naprawdę gorąca, kiedy zacznie płakać jedno z najmłodszych dzieci Kingi i Piotrka. Paweł będzie chciał uspokoić jedno z bliźniąt, ale wtedy Piotrek powie, że on się tym zajmie. Niestety, zdenerwowany Zduński nie będzie potrafił opanować płaczu swojego dziecka. Wtedy Paweł przytuli maleństwo, które momentalnie przestanie płakać... Piotrek zdecyduje się na poważną rozmowę z Kingą, ale żona Zduńskiego będzie go przekonywać, że przesadza. 

Jak zakończy się rywalizacja między braćmi? Czy między Piotrkiem a Pawłem dojdzie do poważnej kłótni? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska po latach zdradziła, dlaczego Hanka zginęła akurat w kartonach!

Piotrek zrozumie, że brat zajął jego miejsce w domu.

Marcin Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

Czy między braćmi dojdzie do ostrej kłótni?

Mat. prasowe

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25