Ślub Magdy i Andrzeja zobaczymy już w 1483. odcinku „M jak miłość”, który zostanie wyemitowany 7 stycznia. Para długo czekała na ten dzień, a po drodze spotkało ich wiele dramatycznych wydarzeń. Kiedy w końcu wyszli na prostą, zdecydowali się zalegalizować swój związek i wśród najbliższych powiedzieć sobie sakramentalne "Tak"!

Reklama

Niestety i tym razem nie obejdzie się bez skandalu! Na ich ślubie zjawi się Kamil, który nie został zaproszony. Co zrobi?

Kamil wkroczy na ślub Magdy i Andrzeja!

Magda i Andrzej w „ M jak miłość” zyskali ogromną sympatię widzów serialu i ślub tej dwójki jest wyczekiwany już od dawna. Ale w końcu wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik. Niestety, nie obejdzie się bez skandalu!

Problemy finansowe Andrzeja sprawiły, że wesele stanęło pod znakiem zapytania. Na szczęście z pomocą przyszła Kinga, która zorganizowała ceremonię w ogrodzie własnego domu. Jak informuje „Świat Seriali” w trakcie uroczystości pojawi się jednak Kamil, który nie był o niczym poinformowany!

Kamilku, kawa na ławę: co cię tu przygnało? I skąd wiedziałeś o dacie ślubu? – zapyta wprost zdenerwowana Kinga.

Okazuje się, że mężczyzna o uroczystości dowiedział się poprzez media społecznościowe, a Magda poczuje się zmieszana i ostatecznie przeprosi, że go nie zaprosiła. Wtedy jej dawny kochanek wyzna:

Zobacz także

Do ostatniej chwili miałem nadzieję, że się rozmyślisz i wybierzesz jednak mnie - powie Kamil Gryc.

Po tych słowach mężczyzna porwie Magdę do tańca. Czy to spodoba się Andrzejowi, kiedy zobaczy ich razem na parkiecie. Ostatecznie wyprosi Gryca z wesela?

Instagram

Kamil nie daje za wygraną!

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama