Serial Znaki od 2 lipca w Polsacie

Serial "Znaki" od lipca w Polsacie! O czym jest? Kto występuje? Poznaj szczegóły

Serial Znaki od 2 lipca w Polsacie

Serial kryminalny „Znaki” już od wtorku, 2 lipca, o godzinie 20:05 i 21:10 będzie emitowany w Polsacie! Licencję do serialu stacja zakupiła od Sony Pictures Television. O czym jest i kto występuje? M.in. córka Jana Englerta oraz Beaty Ścibakównej - Helena Englert!

"Znaki" w Polsacie! O czym jest?

Pewnego dnia ginie studentka w Górach Sowich. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Michał Trela (Andrzej Konopka), który chcąc dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia w miasteczku. W serialu kryminalnym zobaczymy również: Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak. - czytamy w komunikacie prasowym.

Serial „Znaki” jest wysoko oceniany przez widzów i krytyków. Został doceniony na prestiżowym festiwalu w USA. Zwyciężył w kategorii: Najlepsza seria internetowa podczas LA Film Award (edycja marzec 2019).  

Historia w „Znakach” jest opowiedziana w sposób nieoczywisty i trzymający w napięciu. Dodatkowymi atutami serialu są również intrygujący krajobraz Gór Sowich, a także polska muzyka ludowa we współczesnej aranżacji, śpiewana przez Tulię – mówi dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.  

Czekacie?

Serial Znaki od 2 lipca w Polsacie

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09