Serial BrzydUla powraca! 10 lat temu Julia Kamińska jako mało urodziwa Ula skradła serca telewidzów. Gdy w październiku serial TVN na swoim Instagramie opublikował zdjęcie BrzydUli, okazało się, że fani serialu ciągle pamiętają o bohaterce i marzą o powrocie tego telewizyjnego hitu. Przed kamerą Party.pl Julia Kamińska zdradziła czy ona także tęskni za postacią Uli.

 

Przeczytaj też: Partner Julii Kamińskiej jest starszy od niej o... 21 lat! Wiemy kim jest i co robi!

 

Zakulisowo wiemy, że serial ma powrócić na antenę. Czy zatem Julia i Filip Bobek się w nim pojawią? 

 

Zobacz także: Julia Kamińska o Mikołaju Roznerskim: "Byłam przekonana, że jest we mnie zakochany!". O co chodzi?

 

Sprawdź więcej: Julia Kamińska w tiulowej sukni przyćmiła wszystkie gwiazdy? Aktorka zadała szyku na premierze filmu "Narzeczony na niby"!

 

Julię Kamińską można teraz oglądać w filmie "Narzeczony na niby", gdzie partneruje jej Piotr Adamczyk, Piotr Stramowski oraz Tomasz Karolak.

 

"BrzydUla" znów na antenie TVN?

"BrzydUla" z Julią Kamińską w roli głównej była emitowana przez stację TVN w latach 2008-2009. Serial był wzorowany na kolumbijskiej telenoweli o podobnym tytule "Brzydula". W produkcji grali również m.in. Małgorzata Socha, Filip Bobek i Maja Hirsch. Jednak największą gwiazdą była odtwórczyni roli tytułowej roli, czy Julia Kamińska. To właśnie dzięki występowi w serialu, aktorka zyskała sławę i sympatię milionów widzów. Stacja TVN pokazała dwie serie "BrzydUli". Ostatni odcinek został pokazany 22 grudnia 2009. Czy już wkrótce doczekamy się kontynuacji jednego z ulubionych seriali Polaków? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać!

 

Julia Kamińska zagrała w serialu "BrzydUla" w 2008 roku.

 

Brzydula to nie tylko hitowa rola Julii Kamińskiej, ale i Małgorzaty Sochy.