Piotr Cyrwus pozuje do zdjęć
ONS

Rysiek z Klanu wraca do gry! Aktor dostał rolę w popularnym serialu! Którym?

Piotr Cyrwus pozuje do zdjęć
ONS

A to niespodzianka! Słynny Rysiek z Klanu, czyli Piotr Cyrwus zagra w serialu TVN - Na Wspólnej! Nie będzie już jednak Rysiem, tylko Zdzisiem Muchą.

Piotr zagra Zdzisława Muszkę, postać związaną z wątkiem rodziny Hofferów. Będzie miał sceny z Aleksandrą Konieczną, Waldkiem Obłozą czy Kazimierzem Mazurem - zdradza "Super Expressowi" jeden z pracowników TVN

Stacja liczy na to, że Piotr Cyrwus przyciągnie przed ekrany nowych widzów. W końcu aktor przez wiele lat grał kultową postać w serialu "Klan" i wielu widzów długo nie mogło pogodzić się z jego odejściem. Zresztą dla niego nie była to łatwa decyzja, długo do niej dojrzewał. 

Ta decyzja była jedną z najtrudniejszych, o ile nawet nie najtrudniejszą, jakie przyszło mi podjąć w moim zawodowym życiu. Uznałem jednak, że wszystko, co mogłem dać z siebie Ryszardowi Lubiczowi, już dałem i wszystko, co mogłem od niego dostać, dostałem - mówił w wywiadach Cyrwus.

Piotr Cyrwus po odejściu z "Klanu" zajął się teatrem, ale nie zarabiał tam takich pieniędzy, jak w serialu, dlatego gdy pojawiła się propozycja od stacji TVN, postanowił ją przyjąć. Według "Super Expressu", za rolę w serialu dostanie miesięcznie 7 tys. złotych. Jego zarobki będą w przyszłości zależne od ilości zdjęć i tego, czy postać przez niego grana przypadnie do gustu widzom. Oby!

 

ZOBACZ: Tak umrze Rysiek z "Klanu"! (WIDEO)

 

Piotr Cyrwus popularność zdobył w serialu Klan

AKPA

Po odejściu w serialu skupił się juz tylko na teatrze

Piotr Cyrwus na próbie spektaklu Bolesław Śmiały
ONS

Teraz znów będzie regularnie pojawiał się na ekranie

Więcej na temat Klan Piotr Cyrwus
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59