Top 10 polskich serialowych aktorek
Wyniki Was zaskoczą!
1/11
Top 10 polskich serialowych aktorek

Przygotowaliśmy dla Was niezwykły ranking - top 10 polskich aktorek, które grały najczęściej w polskich serialach! Wzięliśmy pod uwagę także role epizodyczne (nie braliśmy pod uwagę FILMÓW!). W ten sposób mamy ranking aktorek, które pojawiały się w polskich telenowelach, sitcomach i innych produkcjach pojawiały się najczęściej. Królowa tego rankingu (opartego na Wikipedii) zagrała w ponad.... 35 polskich serialach. Która? Kto znalazł się w top 10? Będziecie zaskoczeni. 

Zobacz także: "Miałam problem..." Kurdej-Szatan o scenach łóżkowych w "MjM"? Wstydziła się serialowego Tomka?

Jeśli pomyliliśmy się deliktanie przy wyliczeniach (mamy nadzieję, że nie), serdecznie przepraszamy :)

2/11
Magdalena Różczka w Drugiej szansie
x-news.pl

Miejsce 10. - Magdalena Różczka

Aktorka zagrała w ok. 21 produkcjach serialowych! Widzowie kojarzą ją m.in. z ról w serialach "Samo Życie", "Teraz albo nigdy", "Tylko miłość", "Czas honoru", "Usta usta", "Lekarze". Niedawno dołączyła do osady "Drugiej Szansy". 

3/11
Danuta Stenka
East News

Miejsce 9. - Danuta Stenka

Danuta Stenka grała w takich produkcjach jak "Lekarze", "Pogoda na piątek", "39 i pół", "Czas Honoru", "Odwróceni", "Ojciec Mateusz" czy "Boże Podszewka". W sumie - 22 produkcje!

4/11
Dorota Chotecka w pomarańczowej bluzce

Miejsce 8 - Dorota Chotecka/Katarzyna Żak

Obie panie na koncie mają około 25 seriali! Chotecka -  "Ranczo", "Miodowe Lata", "13 posterunek", "Złotopolscy", "Barwy Szczęścia", "Na wspólnej", "Niania w wielkim mieście". 

Kasia Żak zagrała zaś m.in. w „Ranczo”, „Plebania”, „Ojciec Mateusz”, „Miodowe Lata”, „Klan”, „I kto tu rządzi”.

5/11
Tamara Arciuch zagra w nowym serialu
Instagram

Miejsce 7 - Tamara Arciuch

Ma na swoim koncie już teraz około 25 produkcji! W tym "Niania", "M  jak miłość", "Teraz albo nigdy", "Pierwsza Miłość", "Oficer", "Adam i Ewa", "Druga Szansa", "Halo Hans", Powiedz Tak!", "Ojciec Mateusz". 

6/11
Anna Dereszowska w M jak miłość

Miejsce 6 - Anna Dereszowska

26 seriali! Anna Dereszowska zagrała m.in. w "Niani w wielkim mieście", "Klubie Szalonych dziewic", "Tango z aniołem", "Prawo Agaty", "Na dobre i na złe", "Kryminalncyh" i wielu wielu innych!

7/11
Katarzyna Ankudowicz na Wielki test o żywności

Miejsce 5 - Katarzyna Ankudowicz

Zaskoczeni? Kasia zagrała w 28 serialach! Co prawda, są to role głównie drugoplanowe, ale zawsze wyraziste i uwielbiane przez widzów! "Pierwsza miłość", "O mnie się nie martw", "Bulionerzy", "Mamuśki", "Teraz albo nigdy", "Przepis na życie" i tak bez końca...

8/11
Weronika Rosati w M jak miłość

Miejsce 4 - Weronika Rosati

Tak tak, Weronika Rosati zagrała w 29 polskich serialach! "Pitbull" przyniósł jej największą sławę, a zaraz potem pojawiła się m.in. w "M jak miłość", "Kryminalni", "Majka", "Czas honoru", "Powiedz tak!", "Prawo Agaty", "Strażacy" 

9/11
Weronika Książkiewicz w czerwonej sukni

Miejsce 3 - Weronika Książkiewicz

Najniższe miejsce podium zajmuje Weronika Książkiewicz, z 29 produkcjami. Częściej jednak niż Weronika Rosati grała główne role. Ma na swoim koncie takie seriale jak: "Na noże", "Lekarze", "Piąty stadion", "Linia życia", "Chichot Losu", "BrzydUla", "Prawo miasta", "Zakręcone" i wiele innych!

10/11
Małgorzata Kożuchowska o lajkach

Miejsce 2 - Małgorzata Kożuchowska

Niektórzy mogą być zaskoczeni, ale liczby nie kłamią - 29 produkcji ma na swoim koncie wielka Małgorzata Kożuchowska! Seriale z jej udziałem cieszą się ogromną popularnością, zazwyczaj gra w nich główne role - wystarczy wspomnieć "M jak miłość", "rodzinkę.pl", "Drugą Szansę" czy "Tylko miłość". Kożuchowska w obsadzie gwarantuje wielomilionową oglądalność! 

11/11
Małgorzata Socha schudła 15 kilo!

Miejsce 1 - Małgorzata Socha

Czy ktoś jest zdziwiony? :) Królowa jest tylko jedna - i ma na swoim koncie aż 36 produkcji! "Złotopolscy", "Przyjaciółki", "Dziupla Cezara", "Na wspólnej", "BrzyDula", "Tylko miłość", "Zakręcone", "Zostać miss", "Pierwsza miłość", "Halo Hans". Brawo dla Małgorzaty Sochy!