Seriale

Dramatyczne chwile w szóstym odcinku "Przyjaciółek". Mamy zwiastun! WIDEO

Dramatyczne chwile w szóstym odcinku "Przyjaciółek". Mamy zwiastun! WIDEO

Kolejny odcinek serialu "Przyjaciółki" przed nami! Co się wydarzy tym razem w życiu  Anki, Ingi, Patrycji i Zuzy? Na pewno nie zabraknie dramatycznych zwrotów akcji!

Anka i Paweł (Bartek Kasprzykowski) przerażeni przyjeżdżają w środku nocy do szpitala. Na miejscu jest już zrozpaczony Leszek (Przemysław Sadowski). Okazuje się, że Julce (Nicole Bogdanowicz) i Hajdiemu nie stało się nic poważnego, natomiast Sonia (Wiktoria Gąsiewska) jest w stanie krytycznym. Julka przyznaje, że ona i Sonia były pod wpływem alkoholu, ale Hajdi, który prowadził, był trzeźwy.

Ance coraz trudniej jest znieść zachowanie Pawła - wszystkich poprawia i krytykuje, a najgorsze, że coraz pewniej czuje się pod jednym dachem z byłą żoną.

Inga cały czas jest przerażona faktem, że może być w ciąży z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Podczas wspólnego wypadu przyjaciółek na jogę, okazuje się, że nie ma się czym martwić. Do muffiniarni wpada Robert, zastaje bardzo ucieszoną Ingę i mylnie interpretuje sytuację. Cieszy się, że  będzie ojcem, ale jego radość nie potrwa długo.

Patrycja i Michał (Marcin Rogacewicz) coraz częściej kłócą się. Okazuje się, że obecność upragnionego dziecka to nie tylko cudowne chwile, a podział obowiązków przy Mikołaju (Alan Zaboklicki) pozostawia wiele do życzenia.

Zuza odrzuca ofertę pracy Łukasza (Mikołaj Krawczyk). Szuka czegoś bardziej satysfakcjonującego, na miarę jej doświadczenia i ambicji.

Wojtek (Lesław Żurek) po raz kolejny chce się spotkać z Zuzą. Umawiają się w centrum handlowym, jednak Wojtek nie zjawia się, a Inga widzi go na zakupach z tajemniczą kobietą. Kolejnego dnia Wojtek chce przeprosić Zuzę i wyznać swój sekret. Gdy spotykają się w jej mieszkaniu, wszystko przestaje być ważne.

Kolejny odcinek "Przyjaciółek" już dziś!

 

Inga boi się ciąży

Przyjaciółki - zwiastun odcinka szóstego

Patrycja i Michał coraz częściej się kłócą
Przyjaciółki - zwiastun odcinka szóstego
Polsat
Zwiastun Przyjaciółek
Newsy
Mamy zwiastun nowego sezonu "Przyjaciółek". Patrycja w ciąży! WIDEO
Joanna Liszowska z brzuszkiem ;)

Kilka dni temu jako pierwsi informowaliśmy, że w nowym sezonie "Przyjaciółek" pojawi się kilku nowych bohaterów. Jednym z nich jest Przemysław Sadowski, który zagra adoratora Anki! Zobacz: Ania z "Przyjaciółek" ma nowego adoratora! Wiemy, kto go zagra Dziś prezentujemy Wam najnowszy zwiastun nadchodzącego sezonu. Jest jak zwykle kolorowy i radosny! Największą uwagę przykuwa oczywiście Joanna Liszowska, czyli serialowa Patrycja, której w końcu udało się zajść w ciążę. Pozostałe aktorki, czyli Magdalena Stużyńska, Małgorzata Socha i Anita Sokołowska jak zawsze prezentują się znakomicie! Czekacie na nowy sezon "Przyjaciółek"? Od 3 września w Polsacie! Zobacz: Piękna Sienkiewicz, elegancki Wieszczek i skromna Socha na planie "Przyjaciółek"

Zwiastun Przyjaciółek
mat. prasowe
Seriale
Co wydarzy się w 3. odcinku Przyjaciółek? Mamy zwiastun! WIDEO
Wielkie wzruszenia w serialu

W trzecim odcinku „Przyjaciółek” wyjątkowo wzruszające chwile! Patrycja (Joanna Liszowska) szybko wraca do zdrowia i wreszcie będzie mogła wziąć w ramiona swojego synka. Co nowego u Anki (Magdalena Stużyńska), Ingi (Malgorzata Socha) i Zuzy (Anita Sokołowska)? Leszek (Przemysław Sadowski) jest oczarowany Anką . Inga daje się ponieść zmysłom i spędza wieczór z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Tymczasem Zuza niespodziewanie spotyka Wojtka (Lesław Żurek). Przyjaciółki - trzeci odcinek! Bliscy odwiedzają młodą mamę, przynoszą upominki, wspierają i gratulują. Robert zaprasza Ingę na imprezę, jednak ona wykręca się nadmiarem obowiązków. Anka wpada w furię, gdy orientuje się, że Paweł naraził całą rodzinę . Julka i Sonia mają plan zeswatania swoich rodziców. Anka dostaje od córki bilet do opery. Na miejscu spotyka Leszka. Inga, ku zaskoczeniu Roberta, pojawia się w klubie. Oboje doskonale czują się w swoim towarzystwie i świetnie się bawią. Przyjaciółki odwiedzają Patrycję w bardzo wzruszającym momencie. Po raz pierwszy może ona wziąć synka na ręce i przytulić. Na zakupach Zuza spotyka Wojtka. Czy wrócą gorące wspomnienia? Przyjaciółki w każdy czwartek o godzinie 21:05 w Polsacie.   Zobacz także: Anita Sokołowska w japonkach i ... skarpetach! Nagła zmiana stylu? ZDJĘCIE   Zuza i Patrycja, czyli Anita Sokołowska i Joanna Liszowska:   Patrycja urodziła synka:   Czy to koniec problemów pary?  

Michał Figurski może stracić nogę?
ONS
Newsy
Michał Figurski dziękuje przyjaciołom za słowa otuchy, a lekarzom za uratowanie życia: "piszę z wysiłkiem"
Michał Figurski dziękuje przyjaciołom za słowa otuchy, a lekarzom za uratowanie życia: "piszę z wysiłkiem"

Michał Figurski  w końcu poczuł się lepiej! Trzy tygodnie po tym jak trafił do szpitala, zabrał głos. Figurski na swoim Facebooku podziękował lekarzom i wszystkim, którzy go wspierali. Napisał także jak bardzo jest zadowolony z usług polskiej służby zdrowia! Kochani! Znalazłem się trudnej sytuacji życiowej. Wiem, że wielu z Was to rozumie i dlatego chciałem napisać, że jestem bardzo wdzięczny za słowa otuchy i jednocześnie podzielić się z Wami spostrzeżeniem, jak nieprawdziwe i krzywdzące są opinie na temat polskiej służby zdrowia. Chciałbym wyrazić słowa wdzięczności za ratowanie mojego życia i zdrowia, anonimowej armii bohaterów wynagradzanej nieadekwatnie do swoich wysiłków. Nie czuję się kompetentny aby to zmienić, ale chciałbym głośno podziękować! Piszę to z wysiłkiem, ale piszę w ogóle i za to chciałem podziękować całemu personelowi oddziału nefrologii i neurochirurgii z Banacha! - napisał na swoim Facebooku. Zobacz: Kto wspierał Michała Figurskiego? Karolina Szostak, Bartosz Węglarczyk i inni.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner