Przyjaciółki: Anka ma raka?! Anka ma guza! Czy to rak? Anka ma guza! Czy to rak? Anka ma guza! Czy to rak? Anka ma guza! Czy to rak?
Przyjaciółki: Anka ma raka?!
1/5
Przyjaciółki: Anka ma raka?!

Co wydarzy się w 11. odcinku "Przyjaciółek"? Anka (Magdalena Stużyńska) wyczuła zgrubienie w piersi. Zaniepokoiła się bardzo i natychmiast umówiła do lekarza:

Zmiana w piersi jest oczywista, tylko że nic konkretnego w tej chwili nie można powiedzieć. Trzeba zrobić mammografię i biopsję. Tylko proszę nie snuć czarnych myśli w tym momencie - usłyszy Anka od lekarza. Strzelacka dostanie skierowanie na badania.

Zobacz także: Anita Sokołowska pokazała synka! Zobaczcie Antosia na rajskiej plaży ZDJĘCIE

 

Co zrobi Anka? Zobaczcie kolejne slajdy. "Przyjaciółki" w każdy czwartek o 21:05 w Polsacie.

2/5
Anka ma guza! Czy to rak?

Po badaniach Anka spotka się z przyjaciółkami, żeby  powiedzieć o swoich przypuszczeniach.

 

Dziewczyny, muszę wam coś powiedzieć - powie Anka. Zuza (Anita Sokołowska) i Inga (Małgorzata Socha) od razu wyczują rzadki ton w jej głosie. - Mogę mieć raka - oznajmi Strzelecka i doda: - Nie będę płakać po kątach! Tylko, po prostu,  nie mogę chować głowy w piasek. Chcę do tego podejść praktycznie.

 

3/5
Anka ma guza! Czy to rak?

Dziewczyny zareagują na tę informację w skrajnie różny sposób. Inga będzie próbowała pocieszyć Ankę wytartymi frazesami, natomiast Zuza doradzi Ance załatwienie kwestii spadkowych i sporządzenie testamentu.


Anka będzie przerażona, ale nie chce się załamywać.

 

4/5
Anka ma guza! Czy to rak?
5/5
Anka ma guza! Czy to rak?