Polsat

Dramat w "Przyjaciółkach". Patrycja poroni przez Wiktora!

Polsat

W premierowym odcinku "Przyjaciółek" spełni się marzenie Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg) o kolejnym członku rodziny. Kochan jednak ukryje ciążę przed mężem w obawie o to, że pierwsze tygodnie niosą ze sobą ryzyko poronienia. 


Zobacz: Co wydarzy się w "Przyjaciółkach"? Patrycja jest w ciąży! Zobacz ZWIASTUN

 

W przypadku Patrycji to wielce prawdopodobne. Lekarz ostrzegł ją, że ciąża zakończona szczęśliwym porodem będzie cudem. Kochan choruje na nadciśnienie tętnicze, a to może się tragicznie skończyć dla matki lub dziecka... 

 

Patrycja chciała urodzić mężowi potomka, ale to nie będzie możliwe. Już w 133 odcinku "Przyjaciółek" po awanturze z Wiktorem, Patrycja spadnie ze schodów i poroni. Kobieta trafi do szpitala, a gdy odzyska przytomność dowie się, że straciła dziecko. O wszystkim będzie musiała też powiedzieć Jeleńskiemu.

 

Prawnik wpadnie w szał, gdy dowie się, że mógł być ojcem, ale nim nie będzie. O wszystko obwini Patrycję i stwierdzi, że gdyby o wszystkim wiedział wcześniej, wszystko potoczyłoby się inaczej. To będzie KONIEC ich małżeństwa! Wiktor zostawi Patrycję, która była gotowa zaryzykować dla niego życie zachodząc w kolejną ciążę. 

 

Patrycja i Wiktor wzięli ślub, ale ich szczęście nie potrwa długo. 

Polsat

W 133 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja straci dziecko przez awanturę z mężem. 

Poslat

Więcej na temat Przyjaciółki
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04