Konflikt Zuzy i Ingi Konflikt Zuzy i Ingi w Przyjaciółkach Matka Pawła ma nowego partnera Konflikt Zuzy i Ingi w Przyjaciółkach Problemy w związku Patrycji i Michała
Konflikt Zuzy i Ingi
1/6
Konflikt Zuzy i Ingi

Mamy zwiastun kolejnego odcinka "Przyjaciółek"! Co wydarzy się w czwartek o 21:05 w Polsacie? Będzie dużo emocji. Zobaczcie zdjęcia i opis!

 

Konflikt Sochy i Sokołowskiej w serialu Przyjaciółki

Inga (Małgorzata Socha) zaczęła pracę w banku Zuzy. Pozna tam przystojnego Włocha o imieniu Francesco (Stefano Terrazzino). Okazuje się, że tajemniczy obcokrajowiec jest prezesem zagranicznego inwestora banku. Jego zadaniem jest wprowadzenie zmian w strukturze zespołu. Wszystkie kobiety pracujące w banku są pod ogromnym wrażeniem Francesco. Jedyną osobą, która nie podziela tych zachwytów, jest Zuza (Anita Sokołowska). Wspólna praca Ingi i Zuzy początkowo układa się bardzo dobrze. Wszystko jednak zmienia się przy pierwszym poważniejszym potknięciu Ingi, gdy Zuza krzyczy na przyjaciółkę: - Nie bądź taką mimozą - i ośmiesza przy współpracownikach. Tylko dzięki interwencji przyjaciółek udaje się załagodzić sytuację. Czy dziewczyny dogadają się w pracy?

 

Przed powrotem do Danii, Michał (Marcin Rogacewicz) organizuje romantyczną kolację w domu. Patrycja (Joanna Liszowska) jest bardzo pozytywnie zaskoczona, choć cały czas czuje, że coś jest nie tak. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) odkrywa, że matka Pawła ma romans z młodym mężczyzną. Maria (Ewa Kasprzyk) chce, aby Paweł (Bartek Kasprzykowski) napisał jej pozew rozwodowy oraz nalega, by poznał jej nowego partnera, Gabriela (Bartosz Waga). Siódmy odcinek "Przyjaciółek" w czwartek, o godzinie 21:05 w Polsacie. 

 

Zobacz także: Anita Sokołowska czy Małgorzata Socha? Która z "Przyjaciółek" wyglądała lepiej na pokazie mody?

Zwiastun:

2/6
Konflikt Zuzy i Ingi w Przyjaciółkach
3/6
Matka Pawła ma nowego partnera
4/6
Konflikt Zuzy i Ingi w Przyjaciółkach
5/6
Problemy w związku Patrycji i Michała
6/6
Matka Pawła ma nowego partnera