Od 3 marca na antenie Polsatu będzie można oglądać 19. już sezon „Przyjaciółek”! W życiu bohaterek wydarzy się naprawdę sporo! Czy Inga (Małgorzata Socha) stanie na ślubnym kobiercu? Mamy dla Was zwiastun serialu, który wśród widzów wzbudzi spore emocje! Co nas czeka?

Reklama

Ślub w 19. sezonie "Przyjaciółek"?

Czy w 19. sezonie "Przyjaciółek" na widzów czeka ślub Ingi? Pod koniec ostatniego sezonu o jej względy starał się jej szef Konrad - w tej roli Paweł Ławrynowicz. Były nawet wspólne tańce, ale Inga nie odwzajemniała uczuć mężczyzny. Czy teraz to się zmieni?

W 19. sezonie "Przyjaciółek" przed bohaterką która od dłuższego czasu nie może znaleźć szczęścia w miłości, otworzą się zupełnie nowe możliwości. Na jej drodze niespodziewanie stanie swatka Sara (Olga Sarzyńska) i zaoferuje swoją pomoc. Czy z takim wsparciem uda się jej znaleźć mężczyznę, z którym będzie chciała budować przyszłość? Kandydatów do jej serca pojawi się aż... trzech! Wśród nich nowi bohaterowie - Piotr Jankowski i Rafał Królikowski! Czy któryś okaże się tym właściwym?

Zobaczcie zwiastun "Przyjaciółek" - już 3 marca o 21:05 w Polsacie!

Reklama

Zobacz także: "Przyjaciółki": Gorące powitanie Joanny Liszowskiej i Pawła Deląga na planie. Zdjęcia paparazzi

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama