Mamy zwiastun szóstego odcinka hitowego serialu Polsatu - Przyjaciółki! Co się wydarzy? Inga (Małgorzata Socha) spostrzega, że ostatnio przybrała na wadze. Razem z Patrycją (Joanna Liszowska) i Anką (Magdalena Stużyńska-Brauer) decyduje się na kilkudniową dietę.

Reklama

Zuza (Anita Sokołowska) odnosi kolejny sukces - wygrywa konkurs na szefową najlepszego Departamentu Ryzyka i Finansów w Europie Środkowej. Z tej okazji prezes (Wojciech Dąbrowski) New Banku organizuje uroczysty bankiet, na który Zuza zaprasza Jaśka (Marek Bukowski), a Inga - Roberta (Krzysztof Wieszczek). Na gali pojawia się również Łukasz (Mikołaj Krawczyk) z Dorotą (Agnieszka Sienkiewicz). Inga jest mistrzynią silnej woli - dzielnie unika szampana i przekąsek.

Jednak Dorotka nie byłaby sobą, gdyby nie dogryzła koleżance:

Zobacz także

No wreszcie kochana, wreszcie! Najwyższy czas był, żebyś się wzięła za siebie. Nic nie mówiłam, ale ty wyglądałaś już jak miss XXL!

W trakcie kolejnej wizyty u wybitnego specjalisty, Zuza dowiaduje się, że nie udało jej się zajść w ciążę. Anka coraz lepiej radzi sobie w nowej pracy w kancelarii Wiktora (Paweł Deląg). Gdy Paweł (Bartek Kasprzykowi) dowiaduje się, dla kogo pracuje jego była żona, radzi jej, aby zmieniła miejsce pracy.

Tymczasem Tomek (Michał Czernecki) zaprasza Patrycję (Joanna Liszowska) na kolację, a następnego dnia odwiedza ją w jej mieszkaniu. Patrycja jest pod wrażeniem podejścia Tomka do Mikołaja. Wtedy niespodziewanie do mieszkania wchodzi Michał (Marcin Rogacewicz)...

Szósty odcinek "Przyjaciółek" w najbliższy czwartek, o godz. 21.10 w Polsacie.

Zobacz także: Piękne zdjęcia Agnieszki Sienkiewicz z córką! Gwiazda "Przyjaciółek" jest zakochana w Zosi!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama