Zuza, Jasiek
Kolejne dramaty w życiu Zuzy?!
1/5
Zuza, Jasiek

 

Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" już pracują na planie 13. sezonu, który pojawi się 7 marca 2019 roku na ekranach naszych telewizorów. Właśnie wtedy poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz). Aktorki co jakiś czas uchylają rąbka tajemnicy, dzięki czemu możemy się już teraz domyślać, co wydarzy się w 13. sezonie serialu. Ostatnio to Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza, pokazała zdjęcia z planu. Fotografie nas zaniepokoiły! Co będzie się działo w życiu Zuzy? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Znamy datę premiery 13. sezonu "Przyjaciółek"!

2/5
Zuza
Instagram

Najważniejszą informacją dla widzów "Przyjaciółek" jest oczywiście ta, że Zuza wygra z rakiem! Markiewicz wróci do pracy, ale okazuje się, że do całkiem nowej. Na razie nie wiadomo, gdzie będzie pracować bohaterka, ale okazuje się, że w nowym miejscu pozna tajemniczą kobietę, w którą wcieli się Tamara Arciuch. 

 

Zobacz: O nie! Kolejna zdrada w "Przyjaciółkach"!? Wszystko przez nową gwiazdę w serialu

3/5
Zuza
Instagram

Pojawiły się także niepokojące doniesienia, jakoby związkowi Zuzy i Jaśka miała zagrozić inna kobieta w 13. sezonie. Czy to będzie właśnie postać grana przez Tamarę Arciuch? Czy Zuza i Jasiek rozstaną się?

 

Zobacz: Czy dobrze pamiętasz cały 12. sezon "Przyjaciółek"? Wielki i trudny quiz dla prawdziwych fanów!

4/5
Zuza, Jasiek
Instagram

Mamy nadzieję, że nie! Anita Sokołowska pochwaliła się zdjęciem z planu z Markiem Bukowskim, który gra Jaśka. Mamy więc pewność, że zobaczymy wspólne sceny małżonków w 13. sezonie.

 

Zobacz: Zuza jednak umrze w "Przyjaciółkach"?! Zdjęcia gwiazd z planu 13. sezonu mówią wszystko!

5/5
Zuza
Facebook

Jak myślicie, gdzie Zuza będzie pracować i jaką rolę odegra Tamara Arciuch w jej życiu? Czy to ona zniszczy małżeństwo Zuzy i Jaśka?

 

Zobacz: Nowa fryzura, modne ubrania i świetna figura - w 13. sezonie "Przyjaciółek" Inga wróci do formy!

Więcej na temat Przyjaciółki