Inga Inga Inga Inga Inga
Inga
Instagram
Jeszcze nigdy wcześniej tak dobrze nie wyglądała
1/5
Inga
Instagram

12. sezon "Przyjaciółek" już się zakończył, ale na szczęście to nie koniec przygód Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz). Już wiadomo bowiem, że ekipa serialowa pracuje nad 13. sezonem, w którym poznamy dalsze losy "Przyjaciółek". Wbrew wielu obawom i spekulacjom, w nadchodzącej serii zobaczymy wszystkie bohaterki - Zuza przeżyje i wygra z rakiem, Patrycja nie zginie w wypadku. Wielu widzów zastanawia się, co dalej wydarzy się także w życiu Ingi, która w 12. sezonie też nie miała dobrej passy. Jesteście ciekawi, co ją czeka w 13. sezonie? Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii!

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Za nami finałowy odcinek "Przyjaciółek"! Jak uważnie go oglądałaś?

2/5
Inga

W 12. sezonie Inga była bezrobotna, żyła z alimentów, kłóciła się z byłymi partnerami i z córką. Smutki zajadała, więc musiała pożegnać się ze świetną figurą. Wszystko jednak wskazuje na to, że w 13. sezonie wyjdzie na prostą! Sami przekonajcie się, jak dobrze będzie wyglądać.

 

Zobacz: "Chcesz zrobić to, zanim zaciągniesz ją do łóżka?!" Inga oburzona planem Andrzeja w "Przyjaciółkach"!

3/5
Inga
Instagram

13. sezon będzie należeć do Ingi! Bohaterka "Przyjaciółek" wróci do formy. Schudnie, zmieni fryzurę, zacznie się modnie ubierać. Możemy podejrzewać więc, że jej sytuacja zawodowo-finansowa z pewnością się poprawi.

 

Zobacz: Nowa partnerka Roberta będzie grozić Indze?! Zobaczcie szokujący fragment Przyjaciółek"!

 
4/5
Inga
Instagram

Być może Inga założy własny salon manicure. W 12. sezonie zrobiła kurs i zaczęła przyjmować klientki w domu. Jest duża szansa, że właśnie to pomoże jej się odbić od dna!

 

Zobacz: Do "Przyjaciółek" dołączy nowa gwiazda! To ona zastąpi Zuzę?!

5/5
Inga
Facebook

Być może dzięki zmianom Inga znajdzie wreszcie prawdziwą miłość? Jak myślicie?

 

Zobacz: Zuza wygra z rakiem? Mamy zdjęcie z planu 13. sezonu "Przyjaciółek", które mówi wszystko!

Więcej na temat Przyjaciółki