M jak miłość: Paweł Zduński zginie? Marcin Mroczek o bliźniakach w M jak miłość M jak miłość M jak miłość: Paweł Zduński zginie?
M jak miłość: Paweł Zduński zginie?
Instagram
1/4
M jak miłość: Paweł Zduński zginie?
Instagram

 

Już za kilka tygodni będziemy mogli zobaczyć premierowe odcinki najnowszej serii hitu Telewizyjnej Dwójki, czyli "M jak miłość". Co wydarzy się w życiu bohaterów "Emki"? Marcin Chodakowski zamieszka z Anią, Iza będzie w śpiączce, a Aneta pomoże Budzyńskiemu, który został oskarżony o próbę gwałtu. Ale to jeszcze nie koniec emocji! Okazuje się bowiem, że w nowej odsłonie serialu, widzowie będą mogli zobaczyć, jak Paweł i Julka spędzą ze sobą namiętne chwile w łóżku! Niestety, romantyczne chwile przerwie im Katia...

Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! 

 

Zobacz także: Serial Roku 2018 - wielki plebiscyt magazynu magazynu "Party"

2/4
Marcin Mroczek o bliźniakach w M jak miłość

Jak informuje "Świat seriali" w nowych odcinkach Piotrek dowie się, że Paweł wziął ślub z Katią! To miała być wielka tajemnica, jednak Katia podczas przypadkowego spotkania z bratem Pawła wspomni o ich ślubie. Piotrek Zduński będzie wściekły na bliźniaka i dojdzie między nimi do awantury. 

Tymczasem, w bistro u Kingi pojawi się Julia, która postanowiła wrócić na stałe do Polski. Według magazynu "Świat seriali" Zduńska namówi ją, żeby koniecznie odwiedziła Pawła. 

Co będzie dalej? Odpowiedź na następnej stronie.

Zobacz także: CZY JOANNA KORONIEWSKA WRÓCI DO... M JAK MIŁOŚĆ?

3/4
M jak miłość
Mat. prasowe

Okazuje się, że w 1383. odcinku "M jak miłość" Julka zdecyduje się na spotkanie z Pawłem, jednak ku jej zaskoczeniu przyłapie go na pikniku z Katią! Jak zareaguje Julka? Według informacji tygodnika "Świat seriali" dziewczyna nie zamierza odpuszczać i przedstawi się swojej rywalce jako dziewczyna Pawła! Zduński będzie zachwycony zachowaniem swojej byłej pracownicy i będzie ją prosił o spotkanie sam na sam. Julka się zgodzi i spędzą miłe chwile w bistro. Co więcej, ich randka zakończy się w... łóżku! Para spędzi namiętne chwile, ale przerwie im Katia, która pojawi się w mieszkaniu. 

Jak na jej widok zareaguje Julka? Będziecie zaskoczeni!

Zobacz także: PAMIĘTACIE ŁUKASZA Z 'M JAK MIŁOŚĆ'? TERAZ MA 24 LATA I JEST SZALENIE PRZYSTOJNY

4/4
M jak miłość: Paweł Zduński zginie?
Instagram

Okazuje się, że... Julia i Katia bardzo się polubią! 

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów "M jak miłość"? Tego dowiemy się już wkrótce! 

Więcej na temat M jak miłość