Dominika Gałązka Na dobre i na złe
mat. prasowe
W kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" czeka nas wiele zaskakujących sytuacji. Doktor Molenda (Filip Bobek) przez swoje niecne występki straci prawo do wykonywania zawodu. Przystojny anestezjolog będzie musiał zacząć szukać nowej pracy. Czy Julka (Aleksandra Hamkało) pomoże lekarzowi? Przeczytajcie, co wydarzy się w 737. odcinku serialu.

Paulina Gałązka dołącza do obsady "Na dobre i na złe"

Jak już wiemy doktor Molenda ma przed sobą bardzo trudny czas. Zostanie bez pracy i szybko nie będzie mógł znaleźć nowej. Wszystko przez jego konszachty z gangsterami. Doktor Molenda nie wiedział nawet, jak wiele będzie go to kosztowało...

- Na pana miejscu nie traciłbym czasu na szukanie pracy w zawodzie... - usłyszy anestezjolog od prokuratora.

Załamany Marcin poprosi o pomoc Julkę. Niestety, nic dobrego z tego nie wyjdzie. Nic w tym dziwnego, ponieważ życie doktor Burskiej i jej syna było zagrożone właśnie przez występki Molendy. Młoda kobieta wciąż będzie miała do niego żal.  Były lekarz uda się do baru, aby znaleźć pocieszenie. Tam pozna piękną Dominikę (Paulina Gałązka), która zawróci mu w głowie. Czy romans okaże się dla doktora pomocnym lekarstwem na smutki? 

- Unikam facetów, którzy z każdym słowem wysysają radość z pomieszczenia...
- Nie musimy rozmawiać…

Jeszcze tej samej nocy Dominika i Marcin wylądują w łóżku! Czy ta znajomość przetrwa?
Dominika Gałązka Na dobre i na złe
mat. prasowe
Czy Dominika pasuje do Marcina?
Dominika Gałązka Na dobre i na złe
mat. prasowe