M jak miłość- Magda będzie walczyć o życie w szpitalu
MTL Maxfilm

Magda w „M jak miłość” umrze po zażyciu narkotyku? W 1436. odcinku serialu na widzów czekają dramatyczne sceny! Chodakowska będzie w śpiączce, a lekarze będą walczyć o jej życie. W tej sytuacji Andrzej nie opuści łóżka ukochanej nawet na chwilę. W końcu to on, nieświadomie, wrzucił do leków partnerki narkotyk, który w ich łazience zgubił Łukasz.

Ku radości wszystkich Magda na chwilę odzyska świadomość. Zobaczcie, co wtedy powie! Czy to będą jej ostatnie słowa przed śmiercią?

1/3

W 1435. odcinku serialu Magda po połknięciu tabletki z kokainą w nocy obudzi Andrzeja, bo będzie przerażona potwornymi dusznościami. Po chwili straci przytomność, a prawnik natychmiast zadzwoni po pogotowie. Chodakowska trafi do szpitala w ciężkim stanie, a lekarze będą walczyć o to, by przeżyła!

2/3
Magda Andrzej z M jak miłość  w szpitalu
Instagram

W szpitalu Chodakowska cały czas będzie w śpiączce. Przy jej łóżku będzie czuwał Andrzej i ciągle będą odwiedzali ją przyjaciele. Nagle kobieta odzyska przytomność i powie:

Potwornie boli mnie głowa.

Andrzej będzie myślał, że teraz będzie tylko lepiej. Niestety, nie wie, że prawdziwy dramat dopiero się rozpocznie! Magda po tych słowach znów straci przytomność, a jej stan bardzo się pogorszy.

 

3/3
Anka z M jak miłość będzie udawała żonę Kamila
Instagram

Stan Chodakowskiej będzie na tyle zły, że konieczne będzie podłączenie jej do respiratora. W końcu lekarze ustalą przyczynę stanu zdrowia Magdy i wyjaśnią Budzyńskiemu, że kobieta zażyła narkotyki, które bardzo źle wpłynęły na jej słabe serce.

Zobacz takżeKinga zdradzi sekret Magdy Budzyńskiemu. Nieoczekiwany zwrot akcji w "M jak miłość"!

Więcej na temat M jak miłość