Magda z M jak miłość załamana
Instagram

Do serialu „M jak miłość” po latach wraca Kamil Gryc, dawna miłość Magdy. Powrót mężczyzny namiesza w związku Chodakowskiej i Budzyńskiego. Tym bardziej, że Kinga przez przypadek zdradzi Andrzejowi, co kiedyś łączyło Magdę i Kamila. W 1435 odcinku serialu prawnik dowie się prawdy. Będzie obawiał się dawnej miłości swojej partnerki!

Zobacz takżeBudzyński przyłapie Łukasza na podglądaniu nagiej Magdy i zacznie mu grozić! Zobacz, co wydarzy się w "M jak miłość"!

1/4
Magda Andrzej z M jak miłość  w szpitalu
Instagram

Kiedy Magda dowie się, że Kamil wrócił do Warszawy bardzo się ucieszy i z radością zgodzi się z nim spotkać! W 1435 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 8 kwietnia Chodakowska umówi się z dawnym chłopakiem, nic nie mówiąc Andrzejowi.

2/4
Magda M jak miłość rozmawia przez telefon
Instagram

Prawnik przez przypadek dowie się o istnieniu Kamila podczas rozmowy z Kingą. Zobaczy jej zmieszanie i zda sobie sprawę, że powinien dowiedzieć się kim jest mężczyzna, który wywołał takie poruszenie. Będzie miał okazję zapytać o to Kingę, kiedy zobaczy ją w kancelarii. Rozpocznie z nią szczerą rozmowę i Zduńska wszystko mu powie na temat dawnego kochanka Magdy!

 

3/4
M jak miłość: Magda i Andrzej
Mat. promocyjne

Wieczorem kiedy para będzie już w domu, prawnik postanowi szczerze porozmawiać z partnerką. Magda zdecyduje się wyznać prawdę i powiedziała, o tym co łączyło ją z Grycem. Wyzna również, że była z Kamilem w ciąży, ale poroniła. To wszystko będzie szokujące dla Andrzeja, ale doceni jej szczerość!

4/4
M jak miłość- Magda będzie walczyć o życie w szpitalu
MTL Maxfilm

Po rozmowie Magda pójdzie do łazienki zażyć leki na serce. Pomyłkowo weźmie tabletkę z kokainą, którą zgubił Łukasz. W nocy obudzi Andrzeja i powie, że coś złego się dzieje. Po chwili straci przytomność i trafi do szpitala!

Zobacz takżeMarcin oświadczy się Izie, ale przed zaręczynami odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby: "Nigdy o tobie nie zapomnę"

Więcej na temat M jak miłość