Olga Frycz jako Ala w M jak miłość
Instagram, mat. prasowe

Po odejściu z "M jak miłość" Olga Frycz ma dość: "części z Was wszystko się popitoliło"! Poszło o gratulacje z okazji ciąży...

Olga Frycz jako Ala w M jak miłość
Instagram, mat. prasowe

 

Na profilu facebookowym Olgi Frycz pojawił się mocny wpis. Chodzi o jej postać z serialu "M jak miłość" - czyli Alę Zduńską! Aktorka ma dość utożsamiania jej z graną przez nią bohaterką.

Choć odeszła już z obsady serialu, ciągle emitowane są odcinki z Alą. W mijającym tygodniu w "M jak miłość", Ala w końcu wyznała Pawłowi, że jest w ciąży. Jednak z ciężkim sercem musiała powiedzieć mu też, że to nie jest jego dziecko. Ciężko to zniósł. 

Odcinek miał rekordową oglądalność - ponad 6 milionów osób. Musiał też wzbudzić ogromne emocje u widzów, a część ich wzięła sobie bardzo do serca zdradę Ali i doprowadzenie Pawła na skraj rozpaczy. Do tego stopnia, że wylewali swoje żale na Olgę Frycz.

Rafał Mroczek i Olga Frycz w "M jak Miłość"
mat. pras.

 

Zobacz też: Co to była za miłość! Olga Frycz żegna się z "M jak miłość". Zobacz historię miłości Ali i Pawła!

 

Aktorka ma już chyba tego dość, bo dała na swoim profilu facebookowym zdecydowany wpis:

Mam na imię Olga a nie Ala*, na nazwisko mam Frycz a nie Zduńska, nie mam córki Basi i nie mam też męża o imieniu Paweł. Części z Was, drodzy Państwo wszystko się popitoliło 😊 Serial to serial a życie to życie... i co zrobisz jak nic nie zrobisz. 😏 - pisze aktorka.

I apeluje do fanów:

Nie wysyłajcie mi proszę wiadomości z gratulacjami o ciąży bo w ciąży nie jestem i mam na imię Olga a nie Ala a na nazwisko mam Frycz a nie Zduńska...itd...

*Ala to postać fikcyjna, stworzona przez scenarzystów. A ja moją przygodę z tym serialem już zakończyłam :) - kończy swój wpis Frycz.

 

Olga Frycz na Instagramie
Instagram

 

Czytaj też: Olga Frycz odchodzi z "M jak Miłość". Wiemy, co się stanie z małżeństwem Ali i Pawła!

 

Olgę Frycz mylą z Alą Zduńską z "M jak miłość"

Co na to fani i facebookowi znajomi aktorki?

Jeśli aktor ma sympatyczną role to ludzie są bardzo życzliwi i często się mylą wiedzą że to Olga ale dla nich to jest zawsze Ala. Oni żyją życiem bohaterów serialu i często nawet serial jest ważniejszy niż cokolwiek innego. Więc jeśli ludzie są życzliwi dla postaci granej przez aktora to jest powód do dumy za dobrze wykonaną pracę - pisze jeden z nich (pisownia oryg.). 

Jednak, jak się okazuje, nie zawsze są życzliwi. Co pokazała w odpowiedzi sama aktorka:

Ale jak wysyłają wiadomości "ty kur&o, jak mogłaś zostawić Pawła" to po jakimś czasie jest to męczące jednak (pisownia oryg.).

Dodaje też, że samego Rafała Mroczka bardzo polubiła i fajnie jej się z nim grało. Odpowiedziała też na pytanie, czy decyzja o odejściu z serialu była dobrym ruchem zawodowym.

Zobaczymy co się wydarzy zawodowo. Sama jestem ciekawa 😘

 

A Wy żałujecie, że Olga Frycz nie gra już Ali?

Rafał Mroczek i Olga Frycz w "M jak Miłość"
mat. pras.

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44