Rafał Mroczek i Olga Frycz w "M jak Miłość" Rafał Mroczek i Olga Frycz w "M jak Miłość" Rafał Mroczek i Olga Frycz w "M jak Miłość" Joanna Sydor w M jak miłość Rafał Mroczek i Olga Frycz w "M jak Miłość"
Rafał Mroczek i Olga Frycz w "M jak Miłość"
mat. pras.
Co wydarzy się w ich wątku?
1/5
Rafał Mroczek i Olga Frycz w "M jak Miłość"
mat. pras.

Wiadomość o odejściu Olgi Frycz z serialu "M jak Miłość" wywołała niemałe emocje! Fani serialu zaczęli się zastanawiać, co się stanie z serialową parą - Alą (graną przez Olgę Frycz) i Pawłem (w tej roli Rafał Mroczek) Zduńskimi. Ich małżeństwo wisi na włosku, czy więc rozpadnie się całkowicie? My już wiemy! Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Co to była za miłość! Olga Frycz żegna się z "M jak miłość". Zobacz historię miłości Ali i Pawła!

2/5
Rafał Mroczek i Olga Frycz w "M jak Miłość"
mat. pras.

"Świat seriali" informuje, że w nowym sezonie "M jak miłość" nie zabraknie dramatycznych chwil. Do Polski nieoczekiwanie wróci Ala, która pracowała poza granicami Polski. Paweł, jej mąż będzie zachwycony, ale niestety, jego radość nie będzie trwała długo. Co się stanie? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Koroniewska wróci do M jak miłość na pogrzeb Lucka? Łepkowska: "Myślę, że powinna..."

3/5
Rafał Mroczek i Olga Frycz w "M jak Miłość"
mat. pras.

Okazuje się, że Paweł odkryje coś bardzo niepokojącego - do Ali w środku nocy będzie dzwonić tajemniczy mężczyzna, Mark! 

- Od razu uzna, że nie jest to ani normalne, ani właściwe. W głowie zapali mu się czerwona lampka ostrzegawcza. Czyżby Ala miała coś na sumieniu? Podczas gdy on zajmował się jej córeczką Basią (Gabriela Raczyńska), ona dopuściła się w Anglii zdrady małżeńskiej? - czytamy w "Świecie seriali".

Co dalej z małżeństwem Zduńskich? Przeczytaj na kolejnej stronie! 

 

Zobacz: Wielki finał sezonu "M jak miłość"! Czy Tomek przeżyje? Co u innych bohaterów? FOTOSTORY

4/5
Joanna Sydor w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Jakby tego było mało, atmosferę w związku Zduńskich podgrzeje powrót dawnej miłości Pawła - Teresy Makowskiej-Jakubczyk (Joanna Sydor).

 

- W nowych odcinkach Barbara (Teresa Lipowska) przez telefon poinformuje wnuka, że - jej zdaniem - Teresa ma jakiś problem. Poprosi, by Paweł udzielił jej wsparcia i pomocy. Rzeczywiście, przeczucie nie zmyli seniorki, gdyż okaże się, że Teresa odeszła od Mariusza, aktualnie zatrzymała się w Warszawie u córki Agnieszki, ale szuka własnego mieszkania. Zduński, rzecz jasna, pomoże jej w tym - czytamy w "Świecie seriali".

 

Co dalej z małżeństwem Zduńskich? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: PLEBISCYT: Lucek, Hanka, Marcysia a może Michał? To były kultowe postaci! Którego serialowego bohatera brakuje Wam najbardziej?

5/5
Rafał Mroczek i Olga Frycz w "M jak Miłość"
mat. pras.

"Świat seriali" informuje, że Ala będzie zazdrosna o dawną miłość Pawła. Ich spotkanie z pewnością nie poprawi małżeńskich relacji! Jedno jest pewne - Ala i Paweł już nie uratują swojego związku, a Frycz wkrótce pożegna się z "M jak miłość". 

 

Zobacz: Jak Paweł zareaguje na widok Teresy? Kiedy odcinki "M jak miłość" z Joanną Sydor? ZDJĘCIA

Więcej na temat Olga Frycz M jak miłość