"Stranger Things" pobił rekord Netfliksa

"Stranger Things" z rekordową oglądalnością! Te liczby robią wrażenie

"Stranger Things" pobił rekord Netfliksa

Już wiadomo, ile osób ogląda serial „Stranger Things”. Oficjalnymi danymi pochwalił się sam Netflix, który nie ma w zwyczaju podawania oglądalności swoich produkcji. Jednak przy takim rekordzie, nic dziwnego, że chcą się nim pochwalić!

"Stranger Things" z rekordem oglądalności Netfliksa!

Z informacji, które podaje Netflix na swoim Twitterze wynika, że trzeci sezon serialu oglądano z ponad 40,7 mln kont (na 154 mln kont na całym świecie)! To oznacza, że widzów może być znacznie więcej! Ponadto - cały trzeci sezon „Stranger Things” zobaczyło już 18,2 mln użytkowników. To robi ogromne wrażenie i stawia produkcję na 1. miejscu najpopularniejszych w historii tej platformy.

Już teraz mówi się o tym, że powstanie czwarta seria, bowiem zakończenie trzeciej pozostawia otwartą furtkę dla scenarzystów. Mimo że Netflix wprowadził politykę kończenia serialu na dwóch sezonach, niezależenie od oglądalności, nie wydaje się prawdopodobne, żeby producenci zabijali kurę znoszącą złote jajka, a to fanów "Stranger Things" na pewno ucieszy! Warto tu przytoczyć przykład serialu "Dark", który również cieszy się sporą popularnością - Netflix już teraz zapowiedział trzeci sezon mrocznej produkcji! 

O czym jest trzeci sezon "Stranger Things"?

Hawkins, lato 1985. Szkoła się skończyła, w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins zaczyna dorastać. Kwitnące romanse komplikują relacje w grupie i dzieciaki muszą znaleźć sposób na to, jak wchodząc w dorosłość, pozostać przyjaciółmi. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo. Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy; zło ewoluuje. Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach. - czytamy w  oficjalnym opisie. 

Co Wy na to? Oglądacie "Stranger Things"? A może dopiero zaczniecie? 

"Stranger Things" pobił rekord Netfliksa

 

Więcej na temat Stranger Things
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59