Nowy serial z Basią Kurdej Szatan w Polsacie! Mateusz Damięcki Małgorzata Foremniak Piotr Polk w garniturze Piotr Fronczewski na próbie spektaklu "Rzeźnia"
Nowy serial z Basią Kurdej Szatan w Polsacie!
Instagram
1/5
Nowy serial z Basią Kurdej Szatan w Polsacie!
Instagram

Jesienią na antenie telewizji Polsat zadebiutuje nowy serial z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim w rolach głównych. Na początku nazywał się on "Recepta na miłość". Ostateczna nazwa to "W rytmie serca" - podają wirtualnemedia.pl. 

Nowy serial z Kurdej Szatan w Polsacie!

A to oznacza, że od jesieni Basia Kurdej Szatan będzie również gwiazdą słonecznej stacji. Wcześniej - aktorka związana była głównie z TVP - przede wszystkim z serialem Dwójki - "M jak miłość", show "Kocham Cię, Polsko" czy "The Voice of Poland". Spekulowano jednak, że po otrzymaniu roli w "W rytmie serca" gwiazda odejdzie z słynnej "emki". Producentem serialu jest jednak Tadeusz Lampke, który odpowiada za "M jak...". Grafik aktorki został więc rozpisany tak, aby mogła grać w obu produkcjach jednocześnie. 

Zobacz: Basia Kurdej Szatan zagra główną rolę w nowym serialu! Czy przez to odejdzie z "M jak miłość"?

Akcja serialu "W rytmie serca" rozgrywa się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Jednym z głównych bohaterów produkcji jest chirurg dr Adam Żmuda (w tej roli Mateusz Damięcki). Po rezygnacji z pracy w renomowanym szpitalu postanawia dołączyć do pozarządowej organizacji Lekarze bez Granic, aby leczyć mieszkańców Afryki. Tuż przed wyjazdem odwiedza rodzinny Kazimierz Dolny, w którym na jaw wychodzą skrywane sekrety - czytamy na wirtualnemedia.pl. 
 

Kto jeszcze pojawi się w serialu? Zobaczcie w naszej galerii!

Zobacz także: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i nie poprowadzi „The Voice of Poland”? Mamy komentarz aktorki!

2/5
Mateusz Damięcki
ons.pl

Główną rolę męską zagra Mateusz Damięcki. Możemy go oglądać w serialu "Na dobre i na złe"! 

3/5
Małgorzata Foremniak
East News

To wielki powrót Małgorzaty Foremniak! Aktorka dołączyła do obsady "W rytmie serca". 

4/5
Piotr Polk w garniturze

W serialu zagra również Piotr Polk! 

5/5
Piotr Fronczewski na próbie spektaklu "Rzeźnia"
Akpa

Oraz sam wielki - Piotr Fronczewski!