Przystojniacy w Niani w wielkim mieście Stefan Pawłowski w serialu Niania w wielkim mieście Mateusz Rzeźniczak w wielkim mieście Przemysław Sadowski w serialu Niania w wielkim mieście Waldemar Błaszczyk w serialu Niania w wielkim mieście
Przystojniacy w Niani w wielkim mieście
1/7
Przystojniacy w Niani w wielkim mieście

„Niania w wielkim mieście” - to nowy serial Polsatu, który zobaczymy już 7 marca w każdy wtorek o godz. 21:30. Opowiada on o losach Dany (Magdalena Lamparska), która szuka pracy jako psycholog, ale ostatecznie zostaje... nianią. W produkcji poza piękną Magdą Lamparską zobaczymy również prawdziwych przystojniaków - Mateusza Rzeźniczaka czy Stefana Pawłowskiego. Kto kim jest? Zobaczcie sami!

 

Zobacz: Idealna niania: czego unikać przy wyborze niani?

2/7
Stefan Pawłowski w serialu Niania w wielkim mieście

Stefan Pawłowski zagra Kubę!  

 

To ciepły i kreatywny opiekun w agencji „Nianie na zawołanie”. Wspaniały przyjaciel, który kocha się w Monice, ale nie zdobył się na wyznanie jej swoich uczuć. Uważa, że Jacek krzywdzi Monikę, bo nie mówi jej prawdy o swoim związku z Daną. Kuba był ratownikiem medycznym, ale nosi w sobie traumę. Podczas interwencji medycznej w domu pacjenta, pijany ojciec dziecka, które Kuba ratował, ugodził go nożem - czytamy na polsat.pl

3/7
Mateusz Rzeźniczak w wielkim mieście

W serialu zobaczymy również Mateusza Rzeźniczaka, o którym jest coraz głośniej.  Zagra Mariusza. 

 

Zobacz: Wajda wyreżyserował "W pustyni i w puszczy"?! Aktor z "Powidoków" skomentował swoją wpadkę w DD TVN!

 

Były chłopak Dany. Przystojny fotograf. Dwa lata byli parą, a znają się od dziecka. Przez jakiś czas razem mieszkali. Mariusz pochodzi z tego samego miasteczka, co Dana i podobnie jak ona chce zrobić karierę, więc ima się rozmaitych zajęć. Jego praca oraz dosyć luzacki stosunek do życia sprowadzają na niego masę kłopotów, z których Dana niejednokrotnie musi go wyciągać, kierując się już nie tyle miłością, co przyjaźnią i solidarnością. Mariusz podoba się wielu kobietom. (za polsat.pl). 

4/7
Przemysław Sadowski w serialu Niania w wielkim mieście

Przemysław Sadowski zagra Jacka, psychologa dziecięcego.

 

Jego ojciec jest znanym adwokatem, mama również pracuje jako prawniczka. Wychowany na światowca: języki, narty, jachty, tenis, dobre studia. Jest świetnym fachowcem, bardzo oddanym dzieciom. Rodzice jednak nie taką karierę widzieli dla swojego syna. Woleliby, żeby swoje talenty spożytkował w bardziej dochodowej dziedzinie. Podobnie jak brat Jacka - Jeremi, którego firma odnosi wielkie sukcesy. Jacek oprócz warszawskiej uczelni zaliczył kilka lat studiów w USA i mimo dość szalonego trybu życia, stał się tam cenionym psychologiem. Postanowił jednak wrócić do Polski i wówczas wdał się w romans z Moniką, która była już mężatką.

5/7
Waldemar Błaszczyk w serialu Niania w wielkim mieście
6/7
Krzysztof Wach w wielkim mieście
7/7
Przemysław Sadowski w serialu Niania w wielkim mieście
Więcej na temat Przemysław Sadowski