Olek załamany M jak miłość
MTL Maxfilm

Nowa kobieta u boku Olka w „M jak miłość”! To wielka gwiazda „Tańca z gwiazdami”

Olek załamany M jak miłość
MTL Maxfilm

Producenci "M jak miłość" mają dla fanów serialu kolejną niespodziankę. O boku Olka pojawić się ma nowa dziewczyna! Co więcej, jest to gwiazda doskonale znana widzom "Tańca z gwiazdami" - Hanna Żudziewicz. Tancerka pokazała właśnie na Instagramie wspólne zdjęcia z planu serialu. Zobaczcie, jak razem wyglądają!

Zobacz także: W "M jak miłość" Bartek zemści się na Grzelaku! Janek zamknie go w więzieniu i pozbędzie się rywala?

Hanna Żudziewicz w "M jak miłość"

Hanna Żudziewicz zamieściła wspólne zdjęcia z odtwarzającym rolę Olka aktorem Maurycym Popielem.

Czy ktoś kojarzy mojego nowego lekarza, albo korzystał z jego pomocy? To był mega ciekawy i pozytywny dzień na planie M jak miłość. Ciekawi... efekty niedługo - napisała Hanna.

Jak twierdzi portal superseriale.se.pl, tancerka wkrótce dołączy do obsady "M jak miłość". Ma się pojawić w szpitalu, gdzie pracuje młody Chodakowski, jako pacjentka. Olek zaś, znany ze słabości do pięknych kobiet, może ulec jej wdziękom.

Wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2020 roku zanosi się na gorące sceny z udziałem Olka - czytamy.

Czy Hanna Żudziewicz na dłużej zagości w serialu, okaże się po nowym roku. Tancerka ma na koncie sporo sukcesów - m.in. udało jej się wywalczyć Kryształową Kulę z Robertem Wabichem, również znanym aktorem serialowym. Piękna tancerka prywatnie związana jest z Jackiem Jeschke - którego dziś oglądać będziemy w finale "Tańca z gwiazdami" u boku Basi Kurdej-Szatan. Jak wiadomo Basia również jest gwiazdą "M jak miłość". 

Hania Żudziewicz z serialowym Olkiem:

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan chciała tańczyć z kimś innym? "Produkcja zawsze dopytuje z kim byście chcieli tańczyć..."

Hania i Jacek Jeschke

Hanna Żudziewicz w czarnej sukience, Jacek Jeschke w czarnym garniturze
East News

Olek to serialowy przystojniak:

Olek i Marcin M jak miłość
MTL Maxfilm

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33