Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram
Seriale

W "M jak miłość" Bartek zemści się na Grzelaku! Janek zamknie go w więzieniu i pozbędzie się rywala?

Bartek (Arkadiusz Smoleński) znów wyląduje w więzieniu? Czy Janek (Tomas Kollarik) zamknie męża Uli i skutecznie pozbędzie się swojego największego rywala?

Bartek (Arkadiusz Smoleński) znów wyląduje w więzieniu? Czy Janek (Tomas Kollarik) zamknie męża Uli i skutecznie pozbędzie się swojego największego rywala?

Emocje w "M jak miłość" nie opadają! Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w Grabinie pojawi się Grzelak, stary znajomy Bartka, który będzie chciał się na nim zemścić. Bandyta zaatakuje Ulę (Iga Krefft), którą w ostatniej chwili uratuje Janek.  Teraz okazuje się, że wkrótce Bartek spotka się z Grzelakiem i mocno go pobije! Jak zareaguje Janek?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Bartek trafi do więzienia?

Według doniesień portalu superseriale.se.pl, w 1474 odcinku "M jak miłość" Bartek w rozmowie z bratem przyzna, że zemścił się na Grzelaku i go skatował! Co więcej, mąż Uli przyzna, że chce się zgłosić na policję, żeby przyznać się do pobicia. Szybko okaże się jednak, że Janek o całej sytuacji dowiedział się znacznie wcześniej! Jak zareaguje policjant, kiedy spotka się z Bartkiem? Czy Janek będzie chciał pozbyć się rywala i zamknie go w areszcie? Okazuje się, że nie! 

Na twoim miejscu zrobiłbym to samo - powie Janek. 

Bartek będzie zaskoczony szczerym wyznaniem Janka. Czy ta sytuacja zmieni relacje byłego narzeczonego i męża Uli? Czy Ula dowie się, że jej mąż zemścił się na Grzelaku i go pobił? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Przypominamy,  że 1474. odcinek serialu zostanie wyemitowany już 2 grudnia! Będziecie oglądać?

Zobacz także: Olewicz zniszczy Olka w "M jak miłość"! Co zrobi Chodakowski, kiedy odbierze telefon o odnalezieniu zwłok w lesie?

Bartek zemści się na Grzelaku.

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Janek dowie się o pobiciu, ale nie aresztuje Bartka.

Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iga Kreft z M jak miłość
Newsy
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu

Dziś, czyli 4 listopada 2019 roku, mija dokładnie 19 lat od premiery pierwszego odcinka "M jak miłość". Trudno w to uwierzyć, ale uwielbiany przez widzów serial zadebiutował na antenie Telewizyjnej Dwójki dokładnie 19 lat temu. I chociaż na początku nawet aktorzy podejrzewali, że "M jak miłość" zniknie już po pierwszym sezonie, to dziś fani nie wyobrażają sobie, że serial mógłby się zakończyć. "M jak Miłość" to dziś jeden z największych hitów, który wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory. A czy pamiętacie, jak na samym początku wyglądały największe gwiazdy "M jak miłość"? Niektórzy bardzo się zmienili przez ostatnie 19 lat! Zobaczcie sami!  

Tomasz Ciachorowski przed siedzibą TVP
Newsy
Szczery wywiad z Tomaszem Ciachorowskim. Czy tęskni za "M jak miłość"? Jakie ma dalsze plany?
Tomasz Ciachorowski w specjalnym wywiadzie dla "Party" zdradził swoje najbliższe plany. Gdzie będziemy mogli go zobaczyć? Czy tęskni za "M jak miłość"? Zobacz!

Odejście z popularnego serialu, takiego jak „M jak miłość” , nigdy nie jest łatwe. Tomasz Ciachorowski ( 39 ) grał w nim przez cztery lata. Czy żałuje, że scenarzyści uśmiercili jego bohatera? A może przeciwnie – wreszcie będzie mógł rozwinąć skrzydła? Zobaczcie, co Tomasz Ciachorowski zdradził w specjalnym wywiadzie, którego udzielił magazynowi "Party"!

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
W "M jak miłość" Bartek sprowadzi na Ulę ogromne niebezpieczeństwo! Bandyta zabije jego żonę?!

Kolejny dramat w "M jak miłość"! Zaledwie kilka dni temu fani serialu mogli zobaczyć wyjątkowo emocjonujący odcinek hitu, w którym Olek (Maurycy Popiel) zabił Artura (Tomasz Ciachorowski). Teraz okazuje się, że już wkrótce prawdziwy horror przeżyje również inna bohaterka "M jak miłość"! Jak donosi portal superseriale.se.pl, ogromne emocje przyniesie nam wątek Uli (Iga Krefft), na którą niebezpieczeństwo sprowadzi jej mąż, Bartek (Arkadiusz Smoleński). Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Zobaczcie poniżej! Były kolega Bartka pobije Ulę w "M jak miłość"! Według doniesień portalu już wkrótce w Grabinie pojawi się były kolega Bartka. Okazuje się, że z więzienia wyjdzie Grzelak, z którym w przeszłości współpracował mąż Uli. Janek (Tomas Kollarik) dowie się, że gangster wyszedł na wolność i powie byłej narzeczonej wprost, że ona i Bartek są w niebezpieczeństwie. Żeby ochronić Ulę, Bartek zdecyduje się wyjechać z siedliska. W tym czasie Janek będzie chciał zbliżyć się do Uli. Trudno będzie oprzeć się pokusie, pojawienie się Grzelaka może być dla Janka szansą na zbliżenie się ponowne do Uli - Tomas Kollarik, który gra Janka, zdradził w kulisach serialu.  Niestety, chociaż Janek będzie próbował ochronić Ulę przed niebezpieczeństwem, to kiedy Grzelak pojawi się w Grabinie, nie będzie go przy byłej narzeczonej. Bandyta napadnie Ulę w lesie! Grzelak zacznie bić bezbronną dziewczynę, ale czy ją zabije, żeby zemścić się na Bartku? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!  Zobacz także:   Kalska i Roznerski w piękny sposób pożegnali Tomka Ciachorowskiego. Będą za nim tęsknić w serialu? Były kolega Bartka pobije Ulę Czy Janek ochroni byłą narzeczoną?...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner