Na wspólnej - co w nowych odcinkach
Mat. prasowe
1/4
Mat. prasowe

 

Marek Zimiński (Grzegorz Gzyl) przeżył ostatnio tragiczne chwile. Jego kochanka, Natalia (Laura Breszka) zginęła bowiem pod kołami samochodu. Zimiński został sam z kilkutygodniowym synkiem. Choć bliscy - w tym również jego była żona Danka (Lucyna Malec) - próbują mu pomóc, jak tylko potrafią - on ciężko znosi sytuację, z którą przyszło mu się zmierzyć. Wszystko zmieni również przybycie siostry bliźniaczki Natalii, która wprowadzi sporo zamieszania w życie Marka. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu "Na Wspólnej"? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: "Na Wspólnej": Danka spławi Marka i... wyląduje w łóżku z Januszem! Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu?

2/4
Mat. prasowe

 

Na pogrzebie Natalii Marek Zimiński ujrzy łudząco podobną do Natalii kobietę. Bardzo szybko okaże się, że to siostra bliźniaczka zmarłej. Lena Williams - bo tak nazywa się kobieta - na stałe mieszka w Australii. Dziewczyna wyjechała tam wraz ze swoim ojcem. Z kolei Natalia, po rozwodzie rodziców, zamieszkała z matką. Panie nie utrzymywały zbyt bliskich relacji. Wszystko zmieniło się, gdy kochanka Zimińskiego zaszła z nim w ciążę. 

3/4
Mat. prasowe

 

Lena Williams zjawi się w Warszawie nie bez powodu. Jak możemy przeczytać w "Świecie Seriali". kobieta będzie chciała odebrać Markowi jego syna, Szymka! Czy Zimiński pozwoli na to?!

4/4
Na wspólnej - co w nowych odcinkach
x-news

 

Przypomnijmy, że Natalia i Marek poznali się, gdy kobieta zaczęła pracować w jego restauracji. Choć Zimiński początkowo nie lubił swojej pracownicy, bardzo szybko poddał się jej urokowi. Para nawiązała płomienny romans. Gdy Marek chciał go przerwać, było już za późno. Na jaw wyszło bowiem, że Zimiński niebawem zostanie ojcem! Danka wyrzuciła go z domu i zarządała rozwodu. Mimo wszystko kobieta nie odwróciła się od niego, gdy Natalia zginęła pod kołami samochodu. Niedawno Danuta zajęła się nawet małym Szymkiem, gdy Małgosia (Anna Kerth) nie mogła tego zrobić. Jak myślicie, czy Zimińscy mają jeszcze szansę wrócić do siebie? 

Więcej na temat Na Wspólnej