Marta Żmuda-Trzebiatowska i Mateusz Janicki na planie serialu "Na dobre i na złe"
Artrama

"Na dobre i na złe" znika z anteny TVP. Co dalej z serialem? 

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Mateusz Janicki na planie serialu "Na dobre i na złe"
Artrama

Fani serialu mogą być zawiedzeni! "Na dobre i na złe" już wkrótce zniknie z anteny Telewizyjnej Dwójki. Według doniesień "Super Expressu" władze stacji w ostatniej chwili podjęły decyzję, że ostatni w tym roku odcinek serialu zostanie wyemitowany 16 grudnia! Na jak długo serial zniknie?

Zobaczcie szczegóły.

"Na dobre i na złe" znika z anteny

Serial "Na dobre i na złe" już od wielu lat jest prawdziwym hitem Telewizyjnej Dwójki. Widzowie już od 21 lat mogą śledzić losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze! Fani serialu z wcześniejszych zapowiedzi z pewnością wiedzą, że w ostatnich tygodniach grudnia (23 i 30 grudnia) w "Na dobre i na złe" miało dojść m.in. narodzin dziecka Dominiki (Paulina Gałązka) i Marcina (Filip Bobek), a w przedostatnim odcinku miała gościnnie wystąpić Sylwia Gliwa. 

Dziś dotarły do nas smutne wiadomości o końcu serialu! Jak informuje nas produkcja, odcinki zaplanowane na 23 i 30 grudnia W OSTATNIEJ CHWILI zostały zdjęte z anteny - informuje "Super Express".

Co się stało? Dlaczego władze TVP2 podjęły tak zaskakującą decyzję w sprawie "Na dobre i na złe"? Okazuje się, że wszystko jest związane ze zmianą ramówki stacji na czas świąt Bożego Narodzenia.

Ale fani serialu mogą więc odetchnąć z ulgą - "Na dobre i na złe" wróci na antenę Telewizyjnej Dwójki na początku przyszłego roku. 

Żałujecie, że serial "Na dobre i na złe" nie znajdzie się w świątecznej ramówce TVP?

Zobacz także: Elżbieta Słoboda, gwiazda "Na dobre i na złe", ciężko chorowała, ale nie chciała pomocy lekarzy. Wolała oddać się medytacji i modlitwie

"Na dobre i na złe" na jakiś czas zniknie z anteny TVP2.

Mateusz Janicki na planie "Na dobre i na złe"
Artrama

Ostatni w tym roku odcinek zostanie wyemitowany 16 grudnia.

Robert Koszucki i Katarzyna Skrzynecka na planie serialu "Na dobre i na złe"
Artrama

 

Więcej na temat Na dobre i na złe
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08