Na dobre i na złe - śmierć Adama, rozpacz Wiki Na dobre i na złe - Przemek pociesza Wiki Na dobre i na złe - Adam umiera
Na dobre i na złe - śmierć Adama, rozpacz Wiki
Mat. prasowe
Co zrobi Wiki po śmierci Adama?
1/4
Na dobre i na złe - śmierć Adama, rozpacz Wiki
Mat. prasowe

 

W pierwszym po wakacyjnej przerwie odcinku "Na dobre i na złe" byliśmy świadkami dramatycznych scen. Adam (Grzegorz Daukszewicz) i Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) rzucili się na pomoc dwóm chłopakom, których auto zatonęło w rzece. Niestety, lekarze sami zostali ofiarami. Wiktoria zaczęła się topić, natomiast Adam rzucił jej się na pomoc. Choć początkowo wydawało się, że to Consalida będzie w poważniejszym stanie, ostatecznie to Krajewski wymagał natychmiastowej pomocy. Niestety, młody lekarz zignorował pierwsze objawy, które doprowadziły do jego śmierci! Adam na oczach Andrzeja Falkowicza stracił przytomność i już jej nie odzyskał. Mimo szybkiej pomocy lekarzy, serce Krajewskiego przestało bić... 

 

Skąd decyzja producentów o uśmierceniu jednego z głównych bohaterów?

Okazuje się, że Grzegorz Daukszewicz po sześciu latach na planie "Na dobre i na złe" postanowił odejść z serialu. Aktor jest wdzięczny producentom serialu za to, że mógł przez kilka lat grać Adama, ale teraz przyszedł czas na nowe wyzwania zawodowe. Jakie?

 

Zobacz: "Na dobre i na złe": Adam zmartwychwstanie? Zobacz, co piszą serialowe gwiazdy o śmierci lekarza!

 

Co stanie się z Wiki? W kolejnych odcinkach Wiktoria Consalida będzie przeżywała ciężkie chwile. Okazuje się jednak, że znajdzie się ktoś, kto skutecznie ją pocieszy. Kto to taki? Zobacz naszą galerię i dowiedz się więcej!

 

POLECAMY: "Na dobre i na złe": Adam zmartwychwstanie?! Zobacz, co piszą serialowe gwiazdy o śmierci Adama!

2/4
East News

 

"Na dobre i na złe": Śmierć Adama

 

Wiktoria nie zdołała nawet pożegnać się z Adamem, ponieważ sama leżała w ciężkim stanie. Po śmierci ukochanego kobieta będzie obwiniała siebie o tę tragedię. Wiktoria zaszyje się w swoim domu i całymi dniam będzie przeglądała zdjęcia Adama. W końcu jednak do jej drzwi zapukać ktoś, kto znajdzie sposób na to, aby ją pocieszyć...

3/4
Na dobre i na złe - Przemek pociesza Wiki
Fot. Artrama

 

W 711. odcinku "Na dobre i na złe" do drzwi Wiktorii zapuka jej były kochanek, Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz). Przystojny lekarz zacznie przekonywać koleżankę do tego, aby wstała z łóżka i wróciła do normalnego funkcjonowania. 

 

- Jestem. Miałaś być gotowa.
- Na co mam być gotowa? Na odwiedziny na cmentarzu? Nigdy nie będę gotowa.
- Musisz kiedyś wstać. Małymi krokami. Wiki, po prostu wyjdźmy stąd. Gdziekolwiek - będzie przekonywał ją Zapała. 

 

Lekarzowi uda się namówić Wiktorię do wyjścia na spacer. Podczas rozmowy Consalida zapewni, że cieszy się, że jej kolega ułożył sobie życie u boku innej kobiety. 

 

- Cieszę, że przynajmniej wam ułożyło się tak... szczęśliwie. Trzeba łapać dobre chwile. Nigdy nie wiadomo, która z nich... która może być tą ostatnią - powie Wiktoria. 

4/4
Na dobre i na złe - Adam umiera
Mat. promocyjne

 

Dlaczego Grzegorz Daukszewicz odchodzi z "Na dobre i na złe"?

 

Fani serialu TVP2 nadal nie mogą uwierzyć w to, że ich ulubiony bohater zniknął z Leśnej Góry. Grzegorz Daukszewicz, odtwórca roli Adama Krajewskiego stwierdził jednak, że jest to najlepszy moment. Aktor czeka teraz na nowe wyzwania zawodowe. Jednak za każdym razem podkreśla, że do końca życia będzie wdzięczny twórcom serialu "Na dobre i na złe", że w niego uwierzyli i dali mu szansę. Będziecie za nim tęsknić? 

Więcej na temat Na dobre i na złe