Na dobre i na złe - odcinek 769

"Na dobre i na złe": Kolejne dramaty w życiu Dominiki i Marcina! 

Na dobre i na złe - odcinek 769

"Na dobre i na złe": Kolejne dramaty w życiu Dominiki (Paulina Gałązka) oraz Marcina (Filip Bobek). Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu? Aresztowanie, intrygi i... poważna choroba. Czy związek lekarza i dziewczyny przetrwa? 

"Na dobre i na złe": Problemy Dominiki i Marcina

W poprzednim odcinku serialu TVP 2 nad Marcinem znów zawisły czarne chmury. Po śmierci pielęgniarki lekarz trafił na celownik prokuratury. Ojciec Dominiki zrobi wszystko, żeby odciąć córkę od mężczyzny. Wszystko dla jej dobra! Ale czego tak naprawdę chcę serialowa bohaterka Pauliny Gałązki?

W najnowszym odcinku (769 odcinek, emisja 26.02 w TVP 2), kiedy Molenda znów zostanie aresztowany, Dominika namówi ukochanego, żeby uciekł z Polski! Czy jej się to uda?

Zobacz także: Tomasz Ciachorowski w "Na dobre i na złe"! Co wydarzy się w pierwszym odcinku z udziałem aktora?

Na dobre i na złe - odcinek 769

Jak donosi TeleMagazyn w 772 odcinku (emisja 18.03.2020) Molenda rzeczywiście ucieknie przed policją, jednak niepokój o lekarza doprowadzi Dominikę do bardzo złego stanu. Kobieta trafi do szpitala w Leśnej Górze, a tam Bart stwierdzi kolejny rzut SM! Stres związany z sytuacją ukochanego sprawi, że Dominika być może... straci wzrok! Szykują się naprawdę emocjonujące odcinki!

Oglądacie „Na dobre i na złe”?

Na dobre i na złe - odcinek 769

 

Więcej na temat Na dobre i na złe
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48