NA DOBRE I NA ZŁE

Czy Julka ostatecznie zostawi Barta i będzie z Marcinem? Filip Bobek zdradził nam kulisy tego romansu!

Czy Julka ostatecznie zostawi Barta i będzie z Marcinem? Filip Bobek zdradził nam kulisy tego romansu!

Od dłuższego czasu między Julką (Ola Hamkało) a Marcinem (Filip Bobek) iskrzy. Choć Burska oficjalnie jest w związku z doktorem Bartem (Piotr Głowacki), coś ciągnie ją do kolegi z pracy. Mimo wszystko nie daje się ponieść namiętności. Czy tak będzie cały czas? Filip Bobek w rozmowie z Party.pl zdradził dalsze losy tej pary w "Na dobre i na złe". Czy Julka i Marcin w końcu zdecydują się być razem wbrew wszystkiemu? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej!

Marcin zdobędzie serce Julki?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatni pierwszy pocałunek 💙 #nadobreinazłe #poodcinku #kochamyśrody #premiera

Post udostępniony przez Na dobre i na złe (@nadobreinazle.official)

Zobacz także: Serialowy quiz dla prawdziwych fanów! Rozpoznaj serial po... jego bohaterze!

Mat. prasowe
Seriale
"Na dobre i na złe": Marcin znowu będzie miał kłopoty? Filip Bobek zdradził nam kilka ważnych wątków!
"Na dobre i na złe": Marcin znowu będzie miał kłopoty? Filip Bobek zdradził nam kilka ważnych wątków!

Postać grana przez Filipa Bobka wniosła wiele zamieszania do Leśnej Góry. Marcin postanowił bowiem zawalczyć o serce Julki Burskiej (Ola Hamkało). Jak łatwo się domyśleć, nie spodobało się to jej partnerowi (Piotr Głowacki). Między lekarzami wciąż dochodzi do spięć. Marcin już niedługo wpakuje się w kolejne kłopoty. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach "Na dobre i na złe" ? Kilka ciekawych wątków zdradził nam sam Filip Bobek! Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej. Postać Marina wprowadza sporo zamieszania w Leśnej Górze         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Nic do stracenia... 👎🏻 Coś do zyskania? 🤔 #nadobreinazłe #obydośrody Post udostępniony przez Na dobre i na złe (@nadobreinazle.official) Mar 5, 2019 o 11:27 PST Pasują do siebie?         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Mina Julki najlepszym komentarzem do statusu tej relacji 😬 #nadobreinazłe #kochamyśrody #premiera Post udostępniony przez Na dobre i na złe (@nadobreinazle.official) Lut 13, 2019 o 5:51 PST Zobacz także:  Czy Filip Bobek stanął już na planie "Brzyduli"? Wiemy!

Na dobre i na złe: Barbara jest śmiertelnie chora
Instagram nadobreinazle.official
Seriale
Kolejny dramat w "Na dobre i na złe". Ważna postać jest śmiertelnie chora!
Kolejny dramat w "Na dobre i na złe". Ważna postać jest śmiertelnie chora!

Dramatyczne chwile w "Na dobre i na złe" ! Już w najbliższą środę, 14 listopada, fani serialu zobaczą poruszające sceny z udziałem Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki) i jego matki, Barbary (Agnieszka Pilaszewska). Okazuje się bowiem, że w najnowszym odcinku Michał dowie się, że jego Barbara jest śmiertelnie chora! Niestety, według doniesień portalu superseriale.se.pl Wilczewska poinformuje syna, że nie zamierza rozpoczynać leczenia! Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w 720. odcinku "Na dobre i na złe"!   Michał jest załamany decyzją swojej matki W najnowszej odsłonie serialu widzowie będą świadkami poruszajacej rozmowy Michała i Barbary. Matka Wilczewskiego przyzna, że dwa miesiące temu dowiedziała się, że ma guza mózgu... Michał będzie w szoku!  Rozmawiamy przez telefon co drugi dzień i nie znalazłaś chwili, żeby mi o tym powiedzieć?! - powie zdenerwowany Michał.    Jak? „Cześć synu, jak tam w pracy? Mam guza mózgu. Jakieś plany na weekend?”- odpowie mu Barbara.  Niestety, wiadomość o chorobie to nie koniec złych wiadomości. Barbara powie, że nie zamierza się leczyć! Podjęłam już decyzję. Zaakceptuj ją- poprosi Barbara.  Nie proś mnie o to… Nie ma mowy! - zaprotestuje jej syn.  Michał nie zamierza jednak słuchać Barbary i poprosi o pomoc Barta (Piotr Głowacki)! Lekarz pojedzie do swojego kolegi, który przebywa w ośrodku leczenia uzależnień i powie mu o chorobie matki. Niestety, Bart nie będzie widział szans na uratowanie Barbary...  Czy Michałowi uda się namówić Barbarę na leczenie? W "Na dobre i na złe" dojdzie do dramatu? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu!    Zobacz także:  To ostateczna decyzja! Wiemy, jak Emilia Komarnicka wróci do "Na dobre i na złe": "Będzie spektakularnie!"   Barbara powie Michałowi, że jest śmiertelnie chory....

Emilia Komarnicka znika z Na dobre i na złe
Newsy
To ostateczna decyzja! Wiemy, jak Emilia Komarnicka wróci do "Na dobre i na złe": "Będzie spektakularnie!"
To ostateczna decyzja! Wiemy, jak Emilia Komarnicka wróci do "Na dobre i na złe": "Będzie spektakularnie!"
Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner