Na dobre i na złe co w nowym sezonie serialu Na dobre i na złe odc. 674 finał sezonu Na dobre i na złe odc. 673 "Na dobre i na złe" odc. 672 Na dobre i na złe odc. 665
Na dobre i na złe co w nowym sezonie serialu
Wiemy, co wydarzy się w "Na dobre i na złe"!
1/11
Na dobre i na złe co w nowym sezonie serialu

Czekają nas długie tygodnie zanim na antenie TVP2 ponownie będziemy oglądać "Na dobre i na złe". Na szczęście serial nie zniknie z telewizyjnej Dwójki, a nowy 19. sezon serialu już od września w TVP 2. Czego zatem możemy spodziewać się po wakacjach? Fani serialu czekają, aby Lena i Witek ponownie spróbowali być razem. Czy tak się stanie? Mamy dla Was garść informacji o tym, co czeka bohaterów serialu po przerwie wakacyjnej w nowych odcinkach.

Zobacz także: Co w "Na dobre i na złe" po wakacjach? Czy Ola przeżyje wybuch gazu? A co z jej dzieckiem?! ZWIASTUN

Mamy dla Was dobrą wiadomość: w nowym sezonie, po tym jak Staszek Zaręba zostawi Lenę tuż przed ślubem - lekarka znowu łaskawym wzrokiem spojrzy na Witka :).

Co będzie dalej?

Zobacz także: Tęsknicie już do "M jak Miłość", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe"? Zobaczcie, kiedy możecie zobaczyć powtórki!

2/11
Na dobre i na złe odc. 674 finał sezonu

Jedna z pacjentek powiedziała Latoszkowi, żeby walczył o miłość. A Starską i  Witka łączy tak wiele... Syn, praca, podobne poczucie humoru i pasje. Lena będzie zła, że przez byłego męża jej nowy związek się rozleciał. Ale czy właśnie los chce jej w ten sposób powiedzieć, że Witek to mężczyzna jej życia? Starska da Witkowi szansę...

3/11
Na dobre i na złe odc. 673

Czy to samo uczyni Wiki? Wiktoria zerwała z Adamem, bo lekarz będzie mieć dziecko z Oliwią. Adam zrobi wszystko, by dziewczyna wybaczyła mu zdradę. Jednak Oliwia, która urodzi jego dziecko, nie zniknie z ich życia. Dalej będzie przypominać Consalidzie, że jej mężczyzna ma już rodzinę. Czy lekarka wytrzyma dzielenie się Adamem z Oliwią i ich dzieckiem?

4/11
"Na dobre i na złe" odc. 672

Oliwia i jej ojciec będą próbować odciągnąć Adama od Wiki. Czy im się to uda?

5/11
Na dobre i na złe odc. 665

W Leśnej Górze nieoczekiwanie zjawi się były mąż Agaty, który kiedyś ją porwał i więził. Agata będzie się go bać i zażąda, by mężczyzna trzymał się od niej z daleka. Jej rycerzem w lśniącej zbroi okaże się Szczepan, który obieca Woźniackiej, że zawsze będzie jej bronić. Czy Agata na nowo się w nim zakocha?

6/11
Na dobre i na złe odc. 662

A co u Julii i Barta? Lekarz zmieni swój wizerunek! Z eleganckiego poważnego mężczyzny zamieni się w hipstera. Długie włosy, modne ciuchy, broda prosto od barbera i okulary. Czy Julii spodoba się nowy image ojca jej syna? Czy wraz z nowym wizerunkiem Bart będzie bardziej wyluzowany i mniej butny? :)

7/11
Na dobre i na złe odc. 654

Mecenas Katarzyna Smuda powróci do Leśnej Góry. Skorzysta z tego, że Ksawery straci fotel dyrektora. Wcześniej nie mogła być prawnikiem kliniki, ponieważ dyrektor uważał, że jest zbyt blisko w relacjach z profesorem Falkowiczem. Czy Van Graaf będzie miał inne spojrzenie na stosunki Kasi i Andrzeja?

8/11
Na dobre i na złe odc. 670

Van Graaf jako nowy dyrektor szpitala będzie miał kłopoty. Falkowiczowi nie spodoba się, że Ruud pochwali się jego sukcesami w gazecie - i będzie uważał, że użył ich do własnych celów. Za to Borys będzie zarzucał, że Van Graaf przymyka oko na poczynania Barta, który faworyzuje Burską. Młody lekarz uważa, że przez to nie ma szans pokazać jak jest dobry. Będzie uważał, że Bart go poniża. Tym samym nowy dyrektor będzie oskarżony o mobbing w pracy! Czy ktoś stanie w jego obronie?

9/11
Na dobre i na złe odc. 663

Czy Ksawery (w tej roli Marek Ślosarski) zapłaci za swoje grzechy najwyższą cenę? Przypomnijmy, że były dyrektor szpitala odkręcił gaz w swojej wilii i chciał ze sobą skończyć. Niestety jego ofiarą może być też Ola i jego wnuk...

10/11
Na dobre i na złe odc. 675

Ola, która w ciąży znajdzie się w pobliżu wybuchu gazu, zostanie przewieziona do szpitala. W akcji ratunkowej będzie brał udział Przemek. Czy zdąży uratować i Olę i dziecko? Dowiemy się we wrześniu.

11/11
Na dobre i na złe co w nowym sezonie serialu