M jak miłość Marcin z dziećmi
Instagram

Mikołaj Roznerski opublikował niepokojące zdjęcie z planu "M jak miłość". Co z dziećmi Izy i Marcina?

M jak miłość Marcin z dziećmi
Instagram

W "M jak miłość" między Izą a Marcinem źle się dzieje! Para nie może dojść do porozumienia, co najbardziej odbija się na Mai i  Szymku, którzy widzą napiętą atmosferę między rodzicami. Teraz Mikołaj Roznerski opublikował w relacji na Instastory nowe zdjęcia z planu i wygląda na to, że Iza i Marcin podejmą zaskakującą decyzję! To już koniec ich małżeństwa? Z kim zamieszkają dzieci?

Mikołaj Roznerski opublikował niepokojące zdjęcie z planu "M jak miłość"!

Kryzys w małżeństwie Chodakowskich nadal trwa! Marcin nie może pogodzić się z flirtem Izy i Ostrowskiego i choć powoli dociera do niego, że sekstaśmy zostały zmontowane przez Bosackiego, nie jest w stanie zapomnieć o wszystkim! W końcu wyprowadził się z domu, a Iza została sama.

Mikołaj Roznerski właśnie opublikował nowe zdjęcia z planu i widać na nich, że Chodakowską wspiera matka Marcina, ale ich miny nie wróżą niczego dobrego! Para podjęła decyzję o rozstaniu? Z pewnością nie pomoże fakt, że Iza porówna Marcina do Artura. To będzie dla niego kolejny cios!

Tylko spójrzcie na smutną twarz Izy! Zapowiada się bardzo emocjonalny odcinek...

M jak miłość Mikołaj Roznerski publikuje zdjęcie z planu
Instagram

Na kolejnym zdjęciu widać, że Chodakowski przeprowadza poważną rozmowę z dziećmi. Kiedy w końcu Marcin podejmie decyzję o powrocie, Iza wyjedzie do Joanny do Francji, aby tam przemyśleć wszystko! Czy w końcu uda im się szczerze porozmawiać? Na to czekają fani serialu:

Powinien też na spokojnie i szczerze pogadać z Izą , i powinien mieć świadomość , że małżonka go okłamywała bo bała się jego reakcji i wstydziła się . Przez tą rozłąkę cierpią wszyscy ,dzieci Marcin i Iza~ oby znów tworzyli szczęśliwą rodziną , 

Wróci, wróci oby oby...

Wygląda na to, że trudna relacja Izy i Marcina najbardziej odbije się na dzieciach. 

Zobacz także: QUIZ! Największe kryzysy w "M jak miłość". Pamiętasz je wszystkie?

 

 

 

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48