Magda Lamparska o karierze Magdalena Lamparska w serialu "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska w serialu "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska w serialu "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska w serialu "Niania w wielkim mieście"
Magda Lamparska o karierze
1/5
Magda Lamparska o karierze

Magdalena Lamparska zagrała główną rolę w nowym serialu Polsatu - "Niania w wielkim mieście". Jednak to nie wszystko - już niedługo do kin wchodzą dwa filmy z jej udziałem - "Porady na zdrady" oraz amerykańska produkcja “Azyl". O niej będzie głośno!

 

Magda Lamparska opowiada o wypadku sprzed lat

To, że Magda Lamparska jest obecnie tak popularną i wziętą aktorką, zawdzięcza sobie - dzięki ciężkiej pracy i determinacji skończyła szkołę teatralną, a teraz gra w największych produkcjach. Walczyć o siebie nauczyła się po bardzo ciężkim wypadku sprzed lat: 

Zawsze byłam marzycielką, byłam też niezwykle uparta i naprawdę ciężko pracowałam. Jadąc na egzaminy do szkoły teatralnej, czułam się przygotowana i właściwie pewna, że się uda. Rok wcześniej miałam bardzo poważny wypadek samochodowy, złamałam kręgosłup. Wypadek przewartościował moje poglądy, wtedy obiecałam sobie, że nie prześpię życia. W ciągu roku przeszłam niesamowicie intensywną rehabilitację. Na tyle skuteczną, że na egzaminach byłam znowu sprawna fizycznie. Bez determinacji, którą miałam w sobie, to by się nie udało - zdradziła Magdalena Lamparska w wywiadzie dla magazynu Gala. 
Czy czekacie na Nianię w wielkim mieście? Pierwszy odcinek już  7 marca, o godzinie 21:30 w Polsacie!

 

Zobacz:  Magda Lamparska zdradziła tytuł 3. części filmu "Listy do M."! Czy sama znajdzie się w obsadzie?

2/5
Magdalena Lamparska w serialu "Niania w wielkim mieście"

Serial obyczajowy „Niania w wielkim mieście” opowiada o losach Dany, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki by znaleźć dobrą pracę są bezowocne. Los rzuca Danie koło ratunkowe i dziewczyna podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko  umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

3/5
Magdalena Lamparska w serialu "Niania w wielkim mieście"
4/5
Magdalena Lamparska w serialu "Niania w wielkim mieście"
5/5
Magdalena Lamparska w serialu "Niania w wielkim mieście"
Więcej na temat Magdalena Lamparska