Anna Mucha i Krystian Wieczorek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Fani serialu "M jak miłość" mogą odetchnąć z ulgą. Magda (Anna Mucha) wyzdrowieje i już w 1442. odcinku wyjdzie ze szpitala! W domu na Chodakowską będzie czekało mnóstwo niespodzianek. A jedną z nich zrobi Łukasz (Jakub Józefowicz), który czuje się winny, bo to przez niego przyjaciółka Kingi (Kasi Cichopek) trafiła do szpitala. Co jeszcze wydarzy się w serialu? Jak się okazuje, znów będziemy świadkami zaręczyn! 

1/4
Anna Mucha na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Magda do szpitala trafiła po tym, jak przez przypadek zażyła narkotyk, który znalazła u siebie w domu. Chodakowska pomyliła go z lekami na serce. Narkotyki należały do Łukasza. Wojciechowski nie przyzna się do posiadania nielegalnych substancji w domu! Czy w ogóle czuje się winny?

Zobacz także: "Kamil odda serce Magdzie"? Szokujące teorie spiskowe widzów "M jak miłość"

 

2/4
Magda i Budzyński M Jak Miłość
Instgaram

Całe szczęście Chodakowska odzyska siły i szybko wróci do domu. W mieszkaniu Łukasz przygotuje dla niej naleśniki. Wojciechowski będzie się cieszył, że partnerka Andrzeja (Krystiana Wieczorka) przeżyła, dzięki czemu nie trafi do więzienia. 

3/4
M jak miłość: Magda i Andrzej
Mat. promocyjne

Po świętowaniu w domu przyjdzie czas na spotkanie ze znajomymi. Kinga urządzi przyjęcie dla Magdy. Spotkanie szybko zamieni się w zaręczynową imprezę, jednak to nie Andrzej znów się oświadczy! 

Tyle razy się oświadczałem i nic. Czy to z powodu tego cholernego Kamila? - zapyta Kingę Budzyński przed imprezą.

4/4
Magda z M jak miłość
MTL Maxfilm

Niespodziewanie to Magda poprosi Andrzeja o rękę! 

 - Czy może w końcu mógłbyś się ze mną ożenić? - zapyta Magda ukochanego wręczając mu pierścionek. - Przypadkiem mam go przy sobie. 

Kiedy para stanie na ślubnym kobiercu? Coś czujemy, że w najbliższych odcinkach czeka nas wesele! 

 

Więcej na temat Anna Mucha M jak miłość