Magda i Kamil w M jak miłość na randce
MTL Maxfilm

Losy Magdy w „M jak miłość” są bardzo niepewne. Po zażyciu narkotyku, który w jej łazience zgubił Łukasz,  dziewczyna trafi do szpitala w ciężkim stanie. Lekarze zdradzą Andrzejowi, że wszystko może się zdarzyć, bo chore serce Chodakowskiej jest teraz bardzo słabe. Wszyscy zaangażują się w pomoc kobiecie, ale ona tylko na chwilę odzyska przytomność i znów zapadnie w śpiączkę.

Anna Mucha, która gra postać Magdy, postanowiła odnieść się do dramatycznych losów swojej postaci. Zobaczcie, jaki filmik umieściła na Instastories!

Zobacz takżeMagda i Kamil spotkają się po latach tuż przed tragedią. Kolejny nieoczekiwany zwrot akcji w "M jak miłość"!

1/3
Rozmowa z lekarzem w M jak miłość

W 1435 odcinku „M jak miłość” Magda ze swojego opakowania na leki weźmie narkotyk, który przez przypadek wrzucił tam Andrzej. Mężczyzna znalazł tabletkę leżącą na podłodze i był przekonany, że to lekarstwo na serce. Gdyby wiedział, że to narkotyk należący do Łukasza nigdy nie naraziłby życia swojej partnerki. W nocy Magda źle się poczuje i Budzyński natychmiast wezwie karetkę.

2/3
Magda w szpitalu w M jak miłość

Magda trafi do szpitala w ciężkim stanie, a Andrzej zrobi wszystko, aby zapewnić jej jak najlepszą opiekę. Kiedy na jaw wyjdzie, co jest powodem tak złego stanu zdrowia Chodakowskiej, Łukasz natychmiast wyprowadzi się z ich mieszkania.

 

3/3
Magda odejdzie z M jak miłość

W 1436 odcinku serialu z Magdą będzie naprawdę źle! Lekarze zdecydują podłączyć ją do respiratora. Jej serce po przeszczepie zostało bardzo obciążone przez narkotyk. Fani serialu są bardzo ciekawi, co dalej stanie się z Chodakowską. Postanowili zapytać o to produkcje, zadając pytanie na Instastories. Do tego pytania odniosła się sama Anna Mucha. Gwiazda postanowiła rozwiać ich wątpliwości i napisała na Instagramie:

Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie. Chyba, że mi serce pęknie... Ale o tym będzie w kolejnych odcinkach

Wszystko wskazuje na to, że dramatyczny wypadek zakończy się dobrze i Magda wyzdrowieje! W końcu wszyscy czekają na ciąg dalszy jej historii z Kamilem, który właśnie wrócił do "M jak miłość"...

Zobacz także: "M jak miłość": Magda umrze? Czy Łukasz przyzna się do winy? Andrzej będzie na niego wściekły!

Więcej na temat Anna Mucha M jak miłość