M jak miłość
Mat. prasowe

UWAGA! Zmiana w emisji "M jak miłość"! Dlaczego?

M jak miłość
Mat. prasowe

 

Kolejne zmiany w programie TVP. Dziś 5 oraz jutro 6 marca zostanie zmieniona godzina emisji programu "Kulisy serialu M jak miłość". Producent "M jak miłość" wydał oświadczenie, które zostało opublikowane na głównej stronie produkcji.

 

Zobacz także: "M jak miłość": Zapłakany Marcin dowiaduje się, że ma córkę. Paweł nie trzeźwieje. Czy pomoże mu Barbara? ZWIASTUN

Drodzy Widzowie, decyzją TVP poniedziałkowe Kulisy MjM nie zostaną wyemitowane, ponieważ nie zmieściły się w ramówce. We wtorek zapraszamy na dwa odcinki - przed i po serialu. Wszystkie osoby zawiedzione serdecznie przepraszamy, ale nie mamy wpływu na tę decyzję. Dziękujemy, że jesteście z nami!  - czytamy na stronie "M jak miłość".


Dlaczego zmieniono emisję "M jak miłość"?

O co może chodzić? O drugi odcinek serialu "Za marzenia". W zeszłym tygodniu po pierwszym odcinku nowego serialu, zostały wyemitowane kulisy "M jak miłość". W tym tygodniu miało być podobnie. Serial zaczyna się o 21.35, ale po nim kulis "MjM" już dziś nie zobaczymy, dopiero następnego dnia, we wtorek 6 marca.

Po "Za marzenia" zobaczymy dwie kryminalne produkcje - francuski serial "Zaginiona" o 22.25 oraz o 23.30 "Kryminalne zagadki Los Angeles 14". 

Jesteście rozczarowani brakiem kulis "MjM"?

 

Zobacz także: Najdroższe samochody, pełen makijaż rano? Tego nie zobaczycie w "Za marzenia"! Maja Bohosiewicz tłumaczy, dlaczego!

 

To dziś w serialu Marcin dowie się, że ma córkę z Izą.

M jak miłość odc. 1354
Mat. prasowe

 

Drugi odcinek "Za marzenia" zapowiada się interesująco.

Zobacz: Co w 2. odcinku "Za marzenia"? Nowe przygody i... nowy flirt? FOTOSTORY

Serial "Za marzenia"
Materiały prasowe

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27