Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Ula i Bartek M jak miłość
Instagram

W finale poprzedniego sezonu "M jak miłość" oglądaliśmy ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Czy dopiero co zawarty związek małżeński rozpadnie się? I

Choć do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy Mostowiakówna pojawi się w kościele, to ostatecznie zdecydowała się zostać żoną Bartka. Niestety, poomimo ślubu Ula nie zapomniała o swoim byłym narzeczonym, który teraz znów odgrywa ważną rolę w jej życiu. Ula i Janek (Tomas Kollarik) po raz kolejny mocno się do siebie zbliżą, a to zdecydowanie nie spodoba się Bartkowi! 

Bartek zrobi krzywdę Jankowi?

Zobacz także: Śmierć Artura w "M jak miłość"! Psychopata zginie z rąk Chodakowskiego?

1/3
Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Jak informuje portal superseriale.se.pl już w najbliższych odcinkach "M jak miłość" małżeństwo Uli i Bartka będzie wystawione na prawdziwą próbę. Okazuje się bowiem, że w trudnych chwilach Ula nie informując swojego męża zwróci się o pomoc do Janka. Co więcej, wyśle wiadomość do byłego narzeczonego, w której przyzna, że wciąż jest dla niej bardzo ważny! Ich sms-y przeczyta Bartek! Mąż Uli będzie wściekły...

2/3
Instagram

Bartek w rozmowie ze swoim bratem, Andrzejkiem, powie wprost, że zniszczy Janka! 

To się źle dla niego skończy!- powie wściekły mąż Uli. 

Jak donosi portal superseriale.se.pl Bartek zrobi wszystko, żeby były policjant zniknał z życia Uli. Czy Bartek zrobi Jankowi krzywdę? 

3/3
Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Myślicie, że małżeństwo Uli i Bartka przetrwa? Czy wkrótce para zdecyduje się na rozstanie? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

 

Więcej na temat M jak miłość