M jak miłość Marcin i Iza Artur z M jak miłość rozkocha w sobie lekarkę, która pozwoli mu wyjść ze szpitala psychiatrycznego Maurycy Popiel na planie M jak miłość
Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Tak dramatyczego zakończenia wątku Artura (Tomasz Ciachorowski) w "M jak miłość" nie wyobrażał sobie chyba nikt! Okazuje się, że jeden z najmniej lubianych bohaterów serialu już wkrótce zniknie z "Mjm" w naprawdę przerażających okolicznościach.

Jak już wiemy, w nowym sezonie hitowej produkcji Skalski znów będzie próbował zniszczyć Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) i zemścić się na Izie (Adriana Kalska). Skalski będzie chciał zabić byłą żonę za to, że go zostawiła i wybrała życie u boku Marcina.

Już wkrótce Artur dopadnie Izę, ale wtedy wydarzy się coś, co z pewnością zaskoczy wielu fanów "M jak miłość'! Sprawdźcie, jak zginie Artur!

Zobacz także: Małgosia pojawi się w życiu Wojtka. Nieoczekiwany zwrot akcji w „M jak miłość”!

1/3
M jak miłość Marcin i Iza
Instagram

Artur już od kilku lat terroryzował Izę i Marcina. Teraz, kiedy para szykuje się do ślubu, Skalski postanawia zabić ukochaną kobietę i dzieci swojego największego rywala! Jak informuje magazyn "Świat Seriali" już wkrótce Artur pojawi się pod domem Chodakowskiego i wyśle mu fałszywą wiadomość, żeby przyjechał do swojej firmy do Warszawy. Chodakowski pojedzie do stolicy i zostawi w domu Izę i dzieci... Co wydarzy się dalej? 

2/3
Artur z M jak miłość rozkocha w sobie lekarkę, która pozwoli mu wyjść ze szpitala psychiatrycznego
Instagram

Okazuje się, że w domu zostanie jeszcze Olek - młodszy brat Marcina, który będzie pilnować Izy i dzieci. Niestety, jak donosi "Świat seriali", Skalski wejdzie do domu nad jeziorem i dopadnie Olka, który straci przytomność. Po chwili Skalski będzie próbował zabić Izę, ale na szczęście brat Marcina odzyska świadomość i uratuje ukochaną Marcina! To Olek strzeli do Artura i zabije psychopatę! 

3/3
Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Po zabiciu Artura, Olek pozbęcie się jego ciała w lesie! Młodszy Chodakowski zakopie zwłoki i nie powie nawet swojemu bratu, że Skalski nie żyje! Niestety, Olek nie zauważy, że w lesie ktoś go obserwuje...

Co wydarzy się dalej? Czy tajemniczy mężczyzna zadzwoni na policję, żeby opowiedzieć o dramatycznych wydarzeniach z udziałem Olka? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Jak donosi "Świat seriali" 1460. odcinek, w którym zginie Artur zostanie wyemitowany już 8 października! 

 

Więcej na temat M jak miłość