Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Ślubu nie będzie? Musicie zobaczyć, co Ula powie Bartkowi przed ołtarzem! Wielkie emocje w "M jak miłość"!

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Ula (Iga Krefft) odwoła ślub z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński)? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani "M jak miłość". Jakiś czas temu zakochani zdecydowali, że chcą powiedzieć sobie sakramentalne TAK. Para rozpoczęła przygotowania do uroczystości, ale ostatnio okazało się, że Ula wciąż nie może przestać myśleć o swoim byłym partnerze. Mostowiakówna jest zazdrosna o Janka (Tomas Kollarik) , który teraz spotyka się z koleżanką z pracy, policjantką Sonią (Barbara Wypych). Czy Ula odwoła ślub z Bartkiem?

Poruszające wyznanie Uli przed ołtarzem

Już wkrótce fani "M jak miłość" będą świadkami poważnej rozmowy Uli i Bartka, który zrozumie, że jego narzeczona wciąż myśli o Janku. Jak informuje magazyn "Tele Tydzień" dzień przed planowanym ślubem Bartek zapyta wprost Ulę wprost, czy chce zrezygnować z uroczystości!

Chciałbym, żebyś się dobrze zastanowiła, zanim mi odpowiesz- zacznie Bartek. I proszę cię o szczerość, bo chyba na nią zasługuję. Czy ty chcesz wziąć jutro  ze mną ten ślub?

Bartek przyzna, że w dniu ślubu będzie czekał na Ulę w kościele, ale zaznaczy, że nie wyobraża sobie małżeństwa z Mostowiakówną, jeśli wciąż coś czuje do byłego chłopaka. 

Jutro będę czekał na ciebie w kościele. Ale jeśli nie mogę mieć cię na wyłączność, to nie przychodź- powie Bartek.  

Czy Ula pojawi się w kościele? Tak! Jak informuje "Tele Tydzień" Mostowiakówna przed ołtarzem zapewni swojego narzeczonego, że chce zostać jego żoną. 

Tak chcę i... jestem pewna. Boże, Bartek, bardziej nie można- powie Ula. 

To już pewne! Ula i Bartek powiedzą sobie sakramentalne TAK! Przypominamy, że 1451 odcinek "M jak miłość" w którym Mostowiakówna wyjdzie za mąż zostanie wyemitowany 4 czerwca, oczywiście na antenie TVP2. Będziecie oglądać?

Ula nie odwoła ślubu z Bartkiem.

M jak miłość, Ula i Bartek
Instagram

Przed ślubem Bartek zapyta narzeczoną czy jest pewna, że chce zostać jego żoną.

Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01