M jak miłość odc. 1261
1/9
M jak miłość odc. 1261

Przed nami kolejny tydzień z „M jak miłość”… Co tym razem wydarzy się w serialu? Emisja odcinków 1261-1262 dziś i jutro 12 i 13 grudnia o 20.40 w TVP2. A tymczasem zapraszamy na seialowe fotostory.

Przede wszystkim: w bistro pojawi się Janek Zawadzki (Jacek Lenartowicz)! A Kinga (Katarzyna Cichopek) na widok przyjaciela bardzo się ucieszy.

- Boże, jak się cieszę, że wróciłeś… Jesteś! Teraz już nigdzie cię nie puszczę! Zostaniesz tu z nami na zawsze!

Zobacz także: W "M jak miłość" nowy bohater i nowa miłość Uli? FOTOTOSTORY

2/9
M jak miłość odc. 1261

Z kolei Iza (Adriana Kalska) znów spotka się z Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska)… A Chodakowska nie będzie dla dziewczyny zbyt miła.

- Nie mogę pogodzić się z tym, że zwątpiłaś w Marcina... Akurat ty, ty jedna… Uwierzyłaś temu człowiekowi, a nie Marcinowi, który tak cię kocha? Boże, Iza, jak mogłaś?! Jak możesz?!

3/9
M jak miłość odc. 1261

Marcin (Mikołaj Roznerski) nadal będzie za to ukrywał się przed policją – i szukał dowodu na to, że Artur (Tomasz Ciachorowski) złożył w jego sprawie fałszywe zeznania. A najbliższy przyjaciel – Andrzejek (Tomasz Oświeciński) – jak zwykle zaproponuje pomoc.

- Czasem rozwiązania siłowe nie są złe... Weźmy się za tego Artura. Przydusimy gnojka, to sam się przyzna, że wszystko zełgał!

4/9
M jak miłość odc. 1261

Tymczasem Olek (Maurycy Popiel) - gdy tylko dowie się o problemach brata – od razu przyleci do Polski. I zrobi tym radosną niespodziankę Magdzie (Anna Mucha) oraz Maćkowi (Franciszek Przanowski)…

5/9
M jak miłość odc. 1261

A co w Grabinie? Lekarz przekaże Markowi (Kacper Kuszewski) i Ewie (Dominika Kluźniak) dobrą wiadomość: zmiana, którą ostatnio usunięto, okaże się łagodna. Mostowiak nie będzie wymagał dalszego leczenia i w końcu odetchnie z ulgą. A po powrocie do domu, wzruszony, mocno przytuli ukochaną:

- Nadal będziemy razem… ramię w ramię walczyć o to, żeby jakoś ten wózek toczył się do przodu... I super!

6/9
M jak miłość odc. 1261

Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga Frycz) ostatecznie wyprowadzą się za to do Warszawy - a na pożegnanie zaproszą bliskich na piknik i wieczorne ognisko nad rzeką. Marzenka (Olga Szomańska) przygotuje milion przekąsek, Lucjan przyniesie zapas nalewki... i rodzinna zabawa potrwa aż do nocy. W finale na cześć Zduńskich rozbłysną nawet fajerwerki.

7/9
M jak miłość odc. 1261

A sąsiedzi, zaniepokojeni hałasem... zadzwonią w końcu na skargę na komisariat w Lipnicy! I w efekcie nad rzeką pojawi się posterunkowa Mostowiak (Marcjanna Lelek)...

- Chyba nas nie aresztujesz?
- Pani władzo, będziemy już grzeczni!

8/9
M jak miłość odc. 1261

Bliscy szybko „spacyfikują” Natalię za pomocą wina i pieczonej kiełbasy. Choć dziewczyna – dla porządku – zaprotestuje.

- Nie mogę, ja naprawdę jestem na służbie…
- Teraz przede wszystkim jesteś z rodziną!

9/9
M jak miłość odc. 1261

A co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się tylko oglądając premierowe odcinki „M jak Miłość”… zapraszamy gorąco!