M jak miłość odc. 1284 M jak miłość odc. 1284 M jak miłość odc. 1284 M jak miłość odc. 1284 M jak Miłość Olek odchodzi od Madzi odc. 1284
M jak miłość odc. 1284
1/6
M jak miłość odc. 1284

Przed nami kolejny tydzień z „M jak Miłość”… w którym zobaczymy na ekranie całą kolekcję złamanych serc! Jak rozstaną się serialowi kochankowie? Odcinki 1283-1284 w emisji 6-7 marca w TVP2 o 20.40.

 

Związek Moniki (Anna Wendzikowska) i Góreckiego (Wojciech Wysocki) rozpadnie się po cichu – i za „obopólnym porozumieniem”. Biznesmen na pożegnanie zaprosi nawet dziewczynę do eleganckiej restauracji. A prawniczka odetchnie z ulgą... 

- Nadal jesteśmy przyjaciółmi?
- Zawsze! Nie ma lepszych i nie będzie…

Zobacz także: "M jak miłość": Dramat Marcina, Iza w szpitalu! Co jeszcze wydarzy się w serialu? FOTOSTORY

2/6
M jak miłość odc. 1284

Z kolei Budzyński (Krystian Wieczorek) wyzna Marii (Małgorzata Pieńkowska), że jest w końcu gotów na rozwód z Martą (Dominika Ostałowska)… Choć utrata miłości nie jest dla niego łatwa. 

- Marta przyleci tylko na rozprawę. Jeśli wszystko pójdzie gładko, wyrok może zapaść od razu.
- Będziesz jeszcze walczył?
- Nie. Ale nagle dotarło do mnie, że to oznacza definitywny koniec… Do tej pory jakoś udawało mi się odsuwać od siebie tę myśl...

3/6
M jak miłość odc. 1284

Rogowska postanowi za to „odciąć się” od Artura (Robert Moskwa) - i sprzedać przychodnię. Z czego jej były mąż wcale się nie ucieszy. 

- Po prostu… uznałam, że tak będzie lepiej dla ciebie i dla mnie. Znalazłam kupca i podpisałam z nim umowę przedwstępną. Mówię ci o tym teraz, żebyś mógł spokojnie pozamykać wszystkie sprawy…
- To Bilski cię do tego namówił? Nic nie mów, wszystko jest jasne!

4/6
M jak miłość odc. 1284

Kilka godzin później Maria zakończy też związek z Robertem (Zbigniew Stryj)… I nie zmieni zdania nawet, gdy Bilski zacznie protestować. 

- Chcę przerwy. Chcę odpocząć... Od Artura i… od ciebie.
- Nie… Nie zgadzam się! Kocham cię, Marysiu i wiem, że tobie też na mnie zależy!
- To bez znaczenia. Nie gniewaj się, ale ja już po prostu nie mam siły na taką emocjonalną szarpaninę…

5/6
M jak Miłość Olek odchodzi od Madzi odc. 1284

A w finale: ciąg dalszy problemów Olka (Maurycy Popiel) i Magdy (Anna Mucha). W kolejny wtorek Chodakowski zrobi żonie niespodziankę – i to podwójną. Bo nie tylko przyleci do Polski bez zapowiedzi… ale wyzna też, że wcale nie chce, by ukochana wyjechała z nim do Kuwejtu. Olek będzie gotów na kolejne rozstanie, nawet na wiele miesięcy. A wszystko po to, by Magda nie dowiedziała się o jego romansie z Anetą.

6/6
M jak Miłość Olek odchodzi od Madzi odc. 1284

- Gdybym się upierał, że macie wszystko rzucić i przyjechać do mnie byłbym strasznym egoistą. Nie mogę tego od was wymagać!
- Czyli… nie przyjechałeś tu, żeby namówić mnie na wyjazd? No to… jak ty to sobie wszystko wyobrażasz?
- Ludzie latami żyją w związkach na odległość…

Czy małżeństwo Magdy i Olka… też w końcu się rozpadnie? Odpowiedź wkrótce - tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

 

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale