Robert Moskwa na Instagramie
Instagram

Sensacyjne zdjęcie z planu "M jak miłość"! Rogowski ojcem dziecka Zduńskiej?

Robert Moskwa na Instagramie
Instagram

 

To wygląda na sensację w "M jak miłość"! Robert Moskwa wrzucił właśnie zdjęcie z planu nowych odcinków popularnego serialu, z których wynika, że... może być ojcem dziecka serialowej Kingi Zduńskiej (w tej roli Katarzyna Cichopek). A jak nie ojcem, to może dziadkiem!

Na fotce widzimy jak trzyma rękę na brzuchu serialowej Kingi. To, że mógłby być ojciem wynika z hasztagów, które sam Moskwa dał pod zdjęciem. 

#techwile 😘😘😘 @katarzynacichopek i  ja... #dzieckowdrodze #piękny #brzuszek #mjakmilosc #naplanie #ojciec czy #dziadek #sosweet #pregnancy #nowezycie 💕💕💕💘

Jak myślicie, co z tego wynika?

Robert Moskwa na Instagramie - zdjęcie z M jak miłość
Instagram

 

Na instagramowym koncie aktora, który prywatnie jest właśnie w trakcie rozwodu, już trwa dyskusja... tata, czy dziadek!

Zostaniesz dziadkiem lub ojcem w m jak miłość jestem pewna że serialowa Kinga Zduńska jest w ciąży z serialowym Piotrem Zduńskim

😂😂😂 Oczywiście że dziadek, Kinga bardzo kocha Piotrka i nigdy nie miała takich relacji z Arturem😋

Tata w sumie też...no, bo były teść od Kingi i Piotra. Tytuł przewrotny, ale sensacji raczej nie będzie.

No bo i rzeczywiście, jak mógłby inaczej zostać tatą? Przecież to by oznaczało, że Kinga musiała by zdradzić Piotrka z teściem (a dokładnie drugim mężem jego matki). Czy to jest możliwe? Okaże się już po wakacjach - wtedy bowiem zobaczymy nowe odcinki serialu.

 

Zobacz też: Gwiazda "M jak miłość" bierze ślub! Wiemy, kto jest jej wybrankiem!

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33