Katarzyna Grabowska jest w ciąży
Mat. prasowe

Gwiazda "M jak miłość" bierze ślub! Wiemy, kto jest jej wybrankiem!

Katarzyna Grabowska jest w ciąży
Mat. prasowe

Kolejna gwiazda "M jak miłość" już niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Lada dzień odbędzie się ślub Katarzyny Grabowskiej, która wciela się w postać Olgi - córki Góreckiego (Wojciech Wysocki). Tę informację potwierdził ojciec aktorki, Andrzej Grabowski. Przy okazji zdementował inną plotkę na temat swojej pięknej córki. 

- Kasia owszem wychodzi za mąż w wakacje, ale nie jest w ciąży. Tę plotkę puściła jakaś jej… dzisiaj mówi się o takiej osobie stalkerka. Młoda dziewczyna dostała fioła na punkcie Kasi i zmyślała bzdury na jej temat. Ja do Kaśki: natychmiast to sprostuj! Bo nie będziesz w tej ciąży i ona jeszcze gotowa napisać, że usunęłaś. Córka zgłosiła sprawę na policję, ale jak widać plotka nadal żyje - tłumaczy Andrzej Grabowski w rozmowie z "Twoim Imperium".

Zobacz także: Czy Joanna Koroniewska wróci do... "M jak miłość"?

 

PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU

Kasia Grabowska bierze ślub!  Z kim?

Kto jest wybrankiem Katarzyny Grabowskiej? Gwiazda "M jak miłość" bierze ślub z Damianem Kulcem. Widzowie mogą go kojarzyć z "Komisarza Alexa", gdzie wcielał się w postać Kuby. Oprócz tego Damian Kulec zajmuje się także dubbingiem. Kasia Grabowska chętnie chwali się ich wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Mamy nadzieję, że już niedługo zamieści tam fotografie ze ślubu! Powodzenia!

 

POLECAMY: Czekacie na nowe odcinki "M jak miłość"? Znamy datę rozpoczęcia nowego sezonu!

 

Katarzyna Grabowska i Damian Kulec

Instagram

 

Para odlicza dni do ślubu

Instagram

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14