M jak miłość odc. 1386 Marcin Chodakowski M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje? M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje? M jak miłość 1385- opis odcinka
M jak miłość odc. 1386 Marcin Chodakowski
MTL Maxfilm
1/4
M jak miłość odc. 1386 Marcin Chodakowski
MTL Maxfilm

 

Czy Marcin (Mikołaj Roznerski) wreszcie przestanie się ukrywać, zazna spokoju i będzie mógł wychowywać swoją córeczkę? Wszystko wskazuje na to, że tak, ale... nie w najbliższych odcinkach! Mężczyzna po tym jak uprowadził ze szpitala dziecko poszukiwany jest w całym kraju. Dzięki pomocy Barbary (Teresa Lipowska) znalazł schronienie w Grabinie, jednak pewna sytuacji zmusi go, do opuszczenia domu! Wiemy w jaki sposób Chodakowski trafi w ręce policji! Sam się wystawi!

 

Więcej o polskich serialach przeczytacie na naszej serialowej grupie TUTAJ.

Polecamy: Kolejne rozstanie w "M jak Miłość"! Nad którą z par pojawią się czarne chmury?

 

Czy Iza wreszcie uwolni się od psychopaty?

MTL Maxfilm
MTL Maxfilm

2/4
M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

 

Wypadek jaki spowodowała Iza (Adriana Kalska) pokrzyżował plany wszystkim! Ona sama trafiła w ciężkim stanie do szpitala, a jej dziecko zostało porwane przez biologicznego ojca! Artur (Tomasz Ciachorowski)  postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i nie patrząc na poczynania policji wynajął detektywów, by znaleźli sądowo przyznaną mu Maję. Jednak nawet jego wizyta w Grabinie poszła na marne. Sprawa rozwiąże się w bardzo niespodziewany sposób! 

3/4
M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

W 1390. odcinku "M jak Miłość" mała Majeczka źle się poczuje. Marcin spanikuje i nie patrząc na poziom ryzyka zabierze córkę do szpitala, gdzie... przechwyci go policja! Chodakowski zostanie aresztowany i jego wcześniejsze plany legną w gruzach. Marcin planował bowiem za namową swojego prawnika - Andrzeja (Krystian Wieczorek) dobrowolnie zgłosić się na komendę i czekać, aż przekręty Artura wyjdą na jaw, a sąd przyzna mu prawa do opieki nad dziewczynką. Co wydarzy się potem? Kolejne zaskoczenie!

4/4
M jak miłość 1385- opis odcinka
mat. prasowe

Po schwytaniu przez policję Marcina, Artur zgłosi się po Maję, mówiąc, że jest jej ojcem. Jednak wcześniejsze działania Budzyńskiego przekreślą jego wizję ucieczki z dzieckiem za granicę. Skalski wreszcie zostanie aresztowany, a Chodakowski udowodni przed sądem, że jest biologicznym ojcem dziecka Izy. Po wygranej sprawie za namową Ani (Marta Pawłowska) pojedzie do Niemiec i spotka się z Izą. Czy kobieta zezna na niekorzyść Artura i psychopata trafi wreszcie do więzienia?

Więcej na temat M jak miłość