M jak miłość: Sonia i Janek
MTL Maxfilm

M jak miłość: Ostra awantura Janka (Tomas Kollarik) i Sonii! Policjant okrutnie skrzywdzi narzeczoną. Rafał stanie w jej obronie! 

M jak miłość: Sonia i Janek
MTL Maxfilm

Janek (Tomasz Kollarik) z "M jak miłość" w naprawdę okrutny sposób zakończy związek z Sonią (Barbara Wypych)! Postrzelony policjant w ostrych słowach zwróci się do narzeczonej, która będzie zrozpaczona wyznaniem ukochanego. W obronie załamanej Sonii stanie Rafał (Jakub Kucner), który nie będzie mógł dłużej patrzeć, jak Janek ją rani.

Sprawdźcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"!

Szokujące słowa Janka w "M jak miłość"

W jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" doszło do dramatycznych wydarzeń z udziałem serialowego Janka. Policjant został postrzelony przed kościołem, gdzie miał wziąć ślub z Sonią. Morawski w ciężkim stanie trafił do szpitala, a tam okazało się, że kula uszkodziła kręgosłup i jest sparaliżowany. Jak już wiemy diagnoza załamie Janka, który postanowi rozstać się z narzeczoną. Sonia będzie przeżywać trudne chwile, ale cały czas będzie również walczyć o Morawskiego.

Niestety, w 1570. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany 1 marca dojdzie do ostrej awantury podczas której pijany Janek złamie serce Sonii. Jak informuje portal superseriale.se.pl policjantka odwiedzi Janka w domu jego matki, gdzie zamieszka po wyjściu ze szpitala, a Morawski potraktuje ukochaną w naprawdę okropny sposób.

Wiesz, co ci powiem? Jesteś idiotą! Ludzie walczą! Nie poddają się! Żyją na wózku, pracują, uprawiają sport, kochają... Mają dzieci! - zacznie krzeczeć Sonia

- Dzieci? Nie chcę mieć z tobą żadnych dzieci! - odpowie Morawski. 

- Nie wierzę ci... - zareaguje załamana policjantka.

- Zawsze wierzyłaś tylko w to, co chciałaś. Widziałaś, co chciałaś widzieć... - odpowie Janek. 

Zrozpaczona Sonia opowie o wszystkim Rafałowi, a policjant postanowi spotkać się z Jankiem!

Wiesz, kim jesteś? Skończonym gnojkiem! Nie masz prawa tak jej traktować! Wyżywasz się na niej za to, co się stało! Ona na to nie zasłużyła! - Rafał ostro zareaguje na zachowanie Janka. 

Okazuje się, że właśnie wtedy Janek powie Rafałowi, że nie chce być z Sonią ponieważ właśnie w ten sposób chce ją ochronić przez bandydatą, który go postrzelił.

Czy Janek i Sonia jeszcze kiedyś będą razem? Myślicie, że policjantka odpuści i przestanie walczyć o ukochanego?

Zobacz także: QUIZ! Jak dobrze znasz Janka (Tomas Kollarik) z "M jak miłość"? Pamiętasz, jak poznał Ulę Mostowiak? Sprawdź się

Janek złamie serce Sonii. Policjant powie narzeczonej, że to już koniec ich związku.

M jak miłość: Sonia w szarej bluzie
MTL Maxfilm

Rafal będzie wściekły na Janka kiedy zobaczy załamaną Sonię.

M jak miłość Sonia i Rafał
MTL Maxfilm

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22