M jak miłość odc. 1364 M jak miłość odc. 1364 M jak miłość odc. 1364 M jak miłość odc. 1364 M jak miłość odc. 1364
M jak miłość odc. 1364
Mat. prasowe
1/7
M jak miłość odc. 1364
Mat. prasowe

 

Uśmiech, łzy i skok adrenaliny... Zapraszamy na 1364 odcinek „M jak Miłość” - i nową dawkę serialowych niespodzianek! Co tym razem zobaczymy na antenie TVP 2?

Emisja odcinka 9. kwietnia (poniedziałek) o 20.50 w TVP 2. Ewa (Dominika Kluźniak) wróci po urlopie do pracy… i odkryje, że Alicja (Gabriela Frycz) po cichu przejęła wszystkie prowadzone przez nią zajęcia.

- To nic osobistego... Nie chcę ci odebrać studentów, kieruję się tylko i wyłącznie ich dobrem! Powinnaś to zrozumieć...

Zobacz: W "M jak miłość" gorący seks! Anna i Werner pogodzą się w... łóżku. A za ścianą będzie Teresa!

2/7
M jak miłość odc. 1364
Mat. prasowe

- Rozumiem... bardzo dobrze! Zastanawiam się nad czymś innym. Jak to możliwe, że przez tyle lat uważałam cię za swoją koleżankę? Jak mogłam się tak bardzo pomylić?!
- Czasem taki zimny prysznic dobrze człowiekowi robi... Pomaga mu podjąć racjonalną decyzję!

Mostowiakowa rzuci „przyjaciółce” ostre spojrzenie – i pójdzie prosto do gabinetu szefa. A kilka godzin później wyzna Markowi (Kacper Krupski), że... rzuciła pracę!

- Już dawno miałam ochotę to zrobić! Alicja dała mi pretekst… i w końcu się odważyłam!

3/7
M jak miłość odc. 1364
Mat. prasowe

W kolejny poniedziałek emocje czekają też Wernera (Jacek Kopczyński). Teresa (Joanna Sydor) przyjedzie nagle do Grabiny – razem z Barbarą (Teresa Lipowska) – i w siedlisku pozna Annę (Tamara Arciuch)… Po krótkiej rozmowie rywalki od razu poczują do siebie sympatię. Dziewczyny przejdą na „ty” i zaczną plotkować – oczywiście o Adamie. A prawnik, widząc je razem – i to w dobrej komitywie – będzie o krok od paniki.

- O mój Boże…

4/7
M jak miłość odc. 1364
Mat. prasowe

W finale: wyrok w sprawie Justyny (Olga Kalicka)! Na ostatniej rozprawie Piotr (Marcin Mroczek) będzie walczył o to, by sąd nauczycielkę uniewinnił. Dowodząc, że śmierć Garlickiego to wypadek i wynik obrony koniecznej. Górska wyzna cicho:

- Bardzo żałuję tego, co się stało… Nie chciałam zrobić Maćkowi krzywdy, broniłam się. A potem... uciekłam ze strachu, spanikowałam… Wiem, że zasłużyłam za to na karę, ale bardzo proszę Wysoki Sąd o karę w miarę łagodną…

Kilka minut później… dziewczyna odzyska wolność!

5/7
M jak miłość odc. 1364
Mat. prasowe

Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) – która cały czas będzie Justynę wspierać – od razu zerwie się z miejsca:

- Brawa dla sądu! Brawo!!!

6/7
M jak miłość odc. 1364
Mat. promocyjne

Tymczasem Marek postanowi w końcu Górskiej pomóc… I zaproponuje, by Justyna – po tym, jak zwolniono ją ze szkoły – zaczęła pracę w jego biurze, zastępując sekretarkę, która jest na urlopie macierzyńskim.

- Pani Leny nie będzie jeszcze przez kilka miesięcy... i na ten okres mógłbym panią przyjąć do pracy. Od razu zaznaczam: to nie będą jakieś wielkie pieniądze, z czasem na pewno znajdzie pani coś, co bardziej odpowiada pani kwalifikacjom… Ale na początek myślę, że dobre i to...
- Boże, ja… Nie wiem, co powiedzieć… Bardzo panu dziękuję!

7/7
M jak miłość odc. 1364
Mat. prasowe

Ewa, słysząc o pomyśle męża, od razu jednak się zaniepokoi…

- Rozumiem, że dziewczyna jest w trudnej sytuacji… Ale ze względu na Mateusza trochę się martwię, czy zatrudnienie jej tutaj to dobry pomysł…
- Właśnie ze względu na Mateusza to zrobiłem... Żeby mieć sytuację pod kontrolą!
 

Czy Justyna – po tym, jak Marek zapewni jej pracę – zerwie w końcu kontakty z jego synem? A jeśli tak… czy Mateusz pogodzi się z odrzuceniem? Ciekawych zapraszamy przed telewizory: 9 kwietnia. 

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale