M jak miłość odc.1352 M jak miłość odc.1352 M jak miłość odc.1352 M jak miłość odc.1352 M jak miłość odc.1352
M jak miłość odc.1352
Mat. prasowe
Znowu ma kłopoty...
1/10
M jak miłość odc.1352
Mat. prasowe

 

Przed nami 1352. odcinek „M jak Miłość”. Co tym razem wydarzy się w serialu? Marcin będzie mieć kłopoty z robotnikami, którzy postanowią się na nim zemścić. A Iza... Pozwoli uznać Arturowi Maję za swoją córkę.  Za to Aneta znowu wygra z konkurentką do serca Olka, oczywiście "brudnymi" metodami. Szczegóły w naszej galerii.

 

Emisja 1352 odcinka w poniedziałek 19 lutego w TVP2 o 20.50.

 

Zobacz także: Kolejna gwiazda wraca do M jak miłość! "Mają być nowe odcinki z moją postacią"

2/10
M jak miłość odc.1352
Mat. prasowe

 

Przede wszystkim Iwona (Weronika Bertold) zerwie nagle z Olkiem (Maurycy Popiel)...

- Przykro mi bardzo, ale... nie możemy się już widywać.
- Dlaczego? O co ci chodzi? Czy… to chyba nie ma nic wspólnego z tym hejtem w sieci? Chyba nie uwierzyłaś w te bzdury? Daj spokój…- Nie, proszę cię… Naprawdę mi przykro, ale… to koniec!

 

3/10
M jak miłość odc.1352
Mat. prasowe

 

Chodakowski będzie kompletnie zaskoczony. A powodem ich rozstania okaże się… Aneta (Ilona Lewandowska)! Iwona odtrąci kochanka, bo Lewińska zacznie ją szantażować – grożąc, że ujawni kompromitujące ją zdjęcia. A po wygranej, lekarka pośle rywalce triumfalny uśmiech:

- I co? Serce lekko krwawi? Spokojnie, przeżyje pani.(…) Odczepiła się pani od Olka, to ja odczepię się od pani… To wszystko!

4/10
M jak miłość odc.1352
Mat. prasowe

 

Z kolei Magda (Anna Mucha) będzie miała kłopoty na drodze. Dziewczyna spotka agresywnego kierowcę (Jakub Wąs), który najpierw wymusi na niej pierwszeństwo, a później zrobi jej awanturę na środku ulicy.

5/10
M jak miłość odc.1352
Mat. prasowe

 

- Jak nie umiesz jeździć, to się nie pchaj do samochodu! Jeszcze raz na mnie zatrąbisz, zdziro, to cię z tego auta za włosy wyciągnę! Jasne?!

Chodakowska poprosi w końcu o pomoc policję, ale na tym jej problemy się nie skończą. Bo mężczyzna zdobędzie numer jej telefonu i zacznie dzwonić z groźbami - a Magda będzie przerażona…

6/10
M jak miłość odc.1352
Mat. prasowe

 

Tymczasem Iza (Adriana Kalska) wybierze życie w kłamstwie i w końcu zgodzi się, by Artur (Tomasz Ciachorowski) oficjalnie został ojcem Mai... A Skalski od razu wybuchnie radością.

- Boże, Iza, jesteście dla mnie wszystkim! Od początku uważałem Maję za swoje dziecko... I jeśli się zgadzasz, żebym formalnie został jej ojcem, chciałbym to załatwić od razu, jak najszybciej! Wtedy już naprawdę będziemy rodziną… Nikt i nic tego nie zmieni! Wiem, że się powtarzam, ale jestem taki szczęśliwy – wreszcie dostałem to, o czym całe życie marzyłem…

7/10
M jak miłość odc.1352
Mat. prasowe

 

A w finale: niebezpieczna przygoda Marcina (Mikołaj Roznerski). Tym razem Chodakowski wyjedzie na kilka dnia na Mazury – na zaproszenie klienta, który poprosi go, by skontrolował prowadzoną przez niego budowę. Chłopak zabierze ze sobą Szymka (Staś Szczypiński) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), a później do przyjaciół dołączy także Ania (Maria Pawłowska). Wspólny wyjazd szybko zamieni się jednak w koszmar… Bo na budowie Chodakowski ostro posprzecza się z robotnikami i w końcu wyrzuci z pracy całą ekipę.

8/10
M jak miłość odc.1352
Mat. prasowe

 

- W życiu nie widziałem takiego burdelu... A wiele rzeczy już widziałem!
- E tam, bez przesady… Najważniejsze, że robota jest zrobiona, a reszta tam o kant tyłka…
- Nie na mojej budowie!
- Twojej czy inwestora, cwaniaku?
- Jestem tu na jego prośbę. I nie przypominam sobie, żebyśmy przeszli na „ty”!(…) Do jutra, do godziny dwunastej proszę zabrać sprzęt, ludzi i opuścić teren budowy. Jutro o dwunastej – jestem tu i zrobimy oficjalne przekazanie budowy!

9/10
M jak miłość odc.1352
Mat. prasowe

 

Robotnicy wybuchną wściekłością - i postanowią się zemścić. A wieczorem pod dom nad jeziorem zakradnie się kilku „mięśniaków”…

- Aniu, wejdź z Szymkiem do środka, dobrze?
- I zamknij drzwi na klucz.

10/10
M jak miłość odc.1352
Mat. prasowe

 

- Co się dzieje? Może zadzwonię na policję?
- Tu przy domku prawie wcale nie ma zasięgu… Pospiesz się, bierz małego i do środka! Nikomu nie otwierajcie!


Jaki będzie finał? Ciekawych zapraszamy przed telewizory – 19 lutego, punktualnie o godz. 20:50!

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale