M jak miłość odc. 1327-1328 M jak miłość odc. 1327-1328 M jak miłość odc. 1327-1328 M jak miłość odc. 1327-1328 M jak miłość odc. 1327-1328
M jak miłość odc. 1327-1328
Mat. prasowe
1/8
M jak miłość odc. 1327-1328
Mat. prasowe

Kochanek czy kochanka? Kto wywoła w serialu więcej zamieszania? Zapraszamy na nowe 1327-1328 odcinki "M jak miłość", emisja 6-7 listopada w TVP2 o 20.50.
 
Tym razem zobaczymy kochanków w akcji, a dokładniej dwójka bohaterów: Mark (w tej roli Hubert Wróblewski) oraz Aneta (Ilona Lewandowska)! A co dokładnie wydarzy się w kolejnym tygodniu?

Przede wszystkim: do Polski przyjedzie Mark – ojciec dziecka, którego spodziewa się Ala (Olga Frycz). Mężczyzna ma będzie mieć już poukładany plan na przyszłość, swoją, Ali i ich dziecka...

Jaki?

Zobacz także: 17. rocznica emisji pierwszego odcinka "M jak miłość". Zobacz jak się zmieniła rodzina Mostowiaków!

2/8
M jak miłość odc. 1327-1328
Mat. prasowe

Kochanek dziewczyny będzie gotów powiedzieć o ich romansie Pawłowi (Rafał Mroczek). Zduńska na jego widok wcale jednak się nie ucieszy.

- Mark, zwariowałeś?... Co ty wyprawiasz, dlaczego?!
- Dlaczego? Bo mi na tobie zależy i chcę o ciebie walczyć... O ciebie i o dziecko!
- Czyli rozwalić mi życie? Mnie i mojej rodzinie?!

- Ale to już się stało... Czy tego chcesz, czy nie!


Zduńska poprosi w końcu partnera, by dał jej więcej czasu.

3/8
M jak miłość odc. 1327-1328
Mat. prasowe

- Mnie to przerasta, to tak cholernie trudne… Chciałam z nim porozmawiać, ale on… Paweł jest wobec mnie naprawdę w porządku. Jak mam mu to powiedzieć, no jak? A Basia…?

4/8
M jak miłość odc. 1327-1328
Mat. prasowe

Za to Mark rzuci tylko:

- Pamiętaj o jednym… Będziemy mieli dziecko. A to jest najważniejsze. I to... wszystko zmienia.

- Skoro ty nie masz odwagi, zrobię to za ciebie… Jestem w Warszawie, spotkam się z twoim mężem i wyjaśnię całą sytuację! Nie można tego dłużej ciągnąć. To niedobre dla naszego dziecka, dla ciebie, dla nas! - doda.

 

Tymczasem spotkanie kochanków… zauważy przypadkiem Julka (Joanna Kuberska)! I gdy pozna sekret Ali, będzie w szoku.
 

5/8
M jak miłość odc. 1327-1328
Mat. prasowe


Tymczasem Zduński – nieświadomy, że żona okłamuje go już od kilku miesięcy – zauważy w końcu, że Ala dziwnie się zachowuje… I uzna, że chodzi o problemy w pracy. Zmartwiony, Paweł zacznie namawiać ukochaną, by wróciła do Polski – do rodziny.

- Domyślam się, jak ci jest tam ciężko… Widzę, w jakim strasznym napięciu żyjesz… Proszę cię, rzuć w cholerę tę pracę! Kochanie, poradzimy sobie! Kończ ten projekt i wracaj, bo czuję, że cię tracę… Czuję, że dzieje się coś złego... Nie wiem, o co chodzi, ale jestem... nieźle przestraszony. Bardzo cię kocham, jesteś dla mnie wszystkim! Proszę cię, wróć…


A w oczach Zduńskiej pojawią się łzy… Czy wyzna mężowi prawdę?

6/8
M jak miłość odc. 1327-1328
Mat. prasowe

A co czeka w kolejnym tygodniu Magdę (Anna Mucha)? Tym razem Budzyński (Krystian Wieczorek) namówi ukochaną na krótką wycieczkę za miasto. I wyzna dziewczynie, że pragnie, by razem zamieszkali.

7/8
M jak miłość odc. 1327-1328
Mat. prasowe

 Chciałbym, żebyś przeniosła się do mnie… do mojego mieszkania. Myślę, że teraz jest dobry moment... Mamy urlop, Maciek z twoimi rodzicami siedzi nad morzem, wrócą dopiero pod koniec przyszłego tygodnia… Może też zrobimy sobie wakacje od… wszystkiego? Od codzienności, pracy, ludzi...? Zgódź się! Nalegam…

8/8
M jak miłość odc. 1327-1328
Mat. prasowe

Tymczasem Aneta cały czas będzie zakochanych śledzić. I gdy zorientuje się, że Magda wyjechała na kilka godzin… włamie się do jej mieszkania! Jaki widok zastanie Chodakowska po powrocie do domu? I czy domyśli się, że włamanie to zemsta Kryńskiej?

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale