M jak miłość Paweł w szpitalu Joanna Jarmołowicz  w M jak miłość M jak miłość Paweł w szpitalu M jak miłość Paweł w szpitalu M jak miłość Paweł w szpitalu
M jak miłość Paweł w szpitalu
Mat. prasowe
W "M jak miłość" będzie się działo!
1/5
M jak miłość Paweł w szpitalu
Mat. prasowe

 

To niesamowite jak duże powodzenie u kobiet ma Paweł Zduński. Ledwo rozstał się z żoną, a wierna Julia (Joanna Kuberska) zobaczyła w tym szansę dla siebie i choć ja zranił, po jego wypadku znowu wróci do Polski by się nim opiekować.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Wiemy jak będzie wyglądał powrót Andrzeja Młynarczyka do „M jak miłość”?! Tego się nie spodziewacie!

 

Ale na horyzoncie pojawią się dwie nowe kobiety. Jedna to dziewczyna, która będzie wdzięczna, że nie wjechał w jej dziadka. A do tego nowa postać! Kto to taki?

Rafał Mroczek właśnie pokazał zdjęcie w otoczeniu pięknych kobiet, które w najbliższych odcinkach będą zabiegać o jego względy! Kto zagra nową postać? I co się wydarzy dalej w serialu po wypadku Pawła?

 

Zobacz na następnych stronach.

 

Zobacz także: "M jak miłość": Budzyński ostro zareaguje na zaloty Karoliny. Jaką zemstę szykuje dziewczyna?

2/5
Joanna Jarmołowicz  w M jak miłość
Instagram

Poza Karoliną Sawką do obsady "M jak miłość" dołączyła Joanna Jarmołowicz! 23-letnia aktorka znana z takich seriali jak "Pierwsza miłość" czy "Lekarze na start", kiedyś była dziewczyną Antka Królikowskiego.

 

Joanna Jarmołowicz dołączy do wianuszka wielbicielek Pawła Zduńskiego, ale te odcinki dopiero w przygotowaniu. Rafał Mroczek pokazał jak dobrze mu się pracuje na planie w otoczeniu pięknych pań. Która dobędzie serce Zduńskiego?

 

Tymczasem zapraszamy na pełen emocji, 1366 odcinek „M jak Miłość, który już 16 kwietnia! Co tym razem wydarzy się w serialu?

3/5
M jak miłość Paweł w szpitalu
Mat. prasowe

Paweł (Rafał Mroczek) będzie miał w szpitalu kolejnych gości i pozna w końcu śliczną brunetkę: Kalinę Marczewską (Karolina Sawka).

- To mój dziadek spowodował ten wypadek... I przyszłam, żeby z całego serca przeprosić. A przede wszystkim, żeby podziękować… Uratował mu pan życie…

4/5
M jak miłość Paweł w szpitalu
Mat. prasowe

Kilka godzin później do Zduńskiego zajrzy Julka (Joanna Kuberska). Dziewczyna, gdy tylko dowie się o wypadku, od razu przyleci z Dublina i wyzna cicho:

- Chciałam, musiałam się upewnić, że wyszedłeś z tego cało… I tak się cieszę, że jakoś… Boże, Paweł… że po prostu ci się udało! Że jesteś, żyjesz… Przyjechałam tu jeszcze z innego powodu. Bo widzisz... powinieneś o czymś wiedzieć. Nadal cię kocham… Wiem, że Ala nie jest ci obojętna, ale... kiedyś w końcu będziesz musiał o niej zapomnieć…

5/5
M jak miłość Paweł w szpitalu
Mat. prasowe

A w finale Julka zostawi chłopakowi kartkę ze swoim nowym adresem i zapowie:

- Nie będę czekać na ciebie całe życie, ale kilka miesięcy na pewno...

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale